Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Indokolt a drága fehérje?

Indokolt a drága fehérje?

Figyelt kérdés

fehérje készítményt szeretnék vásárolni. Szeretem a minőséget mindenben,és úgy gondolom, hogy a scitec termékek igen jó minőségek, viszont az árral van egy kis bajom. 100% Whey Protein Professionalt gondoltam, de egy kicsit drágálom, mert találtam egy két olcsóbbat is, de ezeket egyáltalán nem ismerem. Mi a véleményetek? Tudnátok ajánlani valami olcsóbat, ami bevált, vagy maradjak mindenképp a drágábbnál?

előre is köszi.



2013. szept. 14. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem indokolt a Scitec magas ára, olcsóbban is találsz jó minőséget, pl: Myprotein impact whey 5 kg 19 ezer Ft.

A myprotein cég Nagy Britannia legnagyobb tápkieg cége, nem kamu.

2013. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ami a legfontosabb: mindenképpen tejsavó fehérje legyen.


Ha nem fontos az íze, és spórolni szeretnél, akkor:

[link]

2013. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...és még azt szeretném kérdezni, hogy ha napi egy adagot szedek minden hétköznap edzés után, attól lesz eredménye étrenddel együtt?...esetleg gyors szén-hidrát kell hozzá?...15éves vagyok kb. 6 hónapja kondizok és kicsit testesebb alkat vagyok, leginkább etnomorfra hajazok.
2013. szept. 14. 15:31
 4/17 anonim ***** válasza:

Etnomorf nincs. Van ektomorf, aki vékony, szálkás, endomorf aki vastag, zsírosabb felépítésű és mezomorf, aki izmosabb forma. Ha izomnövelés a cél, akkor kell edzés után gyors ch is a protein mellé kb 40-50g.

Az a lényeg, hogy meglegyen a napi fehérjemennyisg (2g x ttkg). Hogy ez tápkieggel együtt vagy anélkül van meg az kb mindegy, de edzés után hasznos, ha van gyors fehérje.

2013. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De azért nem vagyok plöttyet...és a válam is szélesebb a derekamnál.
2013. szept. 14. 15:34
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

és bocs a hibáért:)

2013. szept. 14. 15:35
 7/17 A kérdező kommentje:
bocsi hogy itt írogatok, de a sima boltban kapható szőlőcukor és a netes testépítő oldalakon található 2kg-ós dextrózok között van különbség?
2013. szept. 14. 15:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha por formában veszed akkor nincs különbség. Lényeg, hogy ne tabletta legyen, mert azt nehéz lesz összeshakelni a proteinnel.:)
2013. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem a myprotein 5kg-osa az ami a hazai kínálatban legjobban megéri, ha nem tetszik a natúr ízesítés, akkor 1000-1500ft ért lehet hozzá venni Flav Drops nevű ilyen csepegtetős cuccost amivel ízesítheted, ahogy neked tetszik...
2013. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
az árukban szokott lenni különbség nem is kicsi:)
2013. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!