Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés, testépítéssel...

Fegyencedzés, testépítéssel együtt lehetséges az elején vagy majd később?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 évig csak testépítő edzésekkel foglalkoztam , elolvastam nem rég a "Fegyencedzés" c. könyvet. Amit az könyv írója ajánl edzésterveket egyiket se tudom igazán hogy melyik lenne számomra a legjobb , Veteránt néztem de minden gyakorlat csak 1 héten 1x van , az nem kevés egy picit ? Arra gondoltam mivel annyira még nem mennek jól a gyakorlatok. Lehetne többször mint 1 héten 1 gyakorlat ? Tehát , pl : Hétfő : Fekvő , lábemelés , guggolás

Kedd : Kézenállásból fekvő , Híd ,

Csütörtök : Fekvő , lábemelés , guggolás

Péntek : Kézenállásból fekvő , Híd


B héten pedig testépítés :

Hétfő : Mell, Tricepsz , Bicepsz

Szerda : Váll , Hát

Péntek : has, láb



2013. szept. 8. 12:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni .. Persze a fegyencedzésnél majdnem mindent 1. szintről kezdem
2013. szept. 8. 12:09
 2/2 anonim válasza:
Én javasolnám betartani a könyv által javasolt edzés menyiséget 2-3-4-ig hónapig minimum ugye főleg az ízületek miatt utána lehet egyéni igény szerint növelni az edzést.ÉS azért arra figyelj hogy ne legyen túl edzés.
2013. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!