Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok natúr szójaliszte...

Hogyan tudok natúr szójalisztet ízesíteni?

Figyelt kérdés
Ma hozták meg a 6 kiló szójalisztemet és egy adagot sem bírok belőle meginni tejjel mert iszonyat rossz, ehetetlen az egész... hányinger kerülget már ha csak beleszagolok valamit találjatok ki nekem kérlek!
2013. szept. 5. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá tejsavóproteint. Vagy tegyél hozzá cukormentes capuccinot, kakaóport.
2013. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, máskor ne vegyél szóját, mert tele van ösztrogén hormonokkal, allergén anyagokkal és a biológiai értéke sem jó.
2013. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak a 47% fehérjetartalma miatt vettem meg de az íze nagyon pocsék... allergiás lehetek tőle valamire?
2013. szept. 6. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő, nem biztos, hogy bármi bajod is lesz, de szerintem ne erőltesd ezt a szójavonalat. Vegyél normális proteint.
2013. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!