Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok Dühből edzeni?

Szoktatok Dühből edzeni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elme beteg:) Semmi ilyen. Csak átlag ember.....

A napi, vagy állandó feszkót vezetem le így. Engem ezek motiválnak (nem a képek:).


2013. aug. 25. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én azért edzek, mert élvezem.


Ha nem lesz mit levezetned, nem fogsz edzeni sem?

2013. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Villácska ***** válasza:
Akkor még valami zúzós zenére is edz :D
2013. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Énis élvezem. Már el sem bírnám képzelni nélküle az életem. Alap feszütség minden emberben van, akármennyire a fellegekben is érzi magát.
2013. aug. 25. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, valószínűleg csak nyugtatgatod magad, mert te egy idegesebb típus vagy. És ahogy látom, szélsőséges is. Alapfeszkó meg feszültség egy mondatban... menj csicsikálni, jót fog tenni.
2013. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szergej55 ***** válasza:
Sajnos 10 kilométerre van a termem, szóval mire odaérnék, elfogyna a dühöm nagy része, de mindig úgy állok neki az edzésnek, hogy széttépem a vasakat! :D
2013. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fárasztó ember lehet a kérdező
2013. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kisebb az esélye, hogy alapfeszkó legyen az emberben, ha békénhagyják és nem kopognak neki a lelkibeteg kutyaemberek akiknek annyira hiányzik hogy csak na.
2013. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én el bírnám képzelni nélküle az életem.
2013. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!