Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Estére eddig 250 gramm túrót...

Estére eddig 250 gramm túrót fogyasztottam, most gondoltam, hogy még kora este leküldök 205 grammot és még este később megint 250 grammot. Ez nagyon sok így?

Figyelt kérdés

Tehát fél kg túróról van szó ugye, és van mikor nem jutok csirkéhez, és ennyi túr ha jól tudom kb 70-80 gramm kazein fehérjét tartalmazna összesen.


Viszont azt olvastam ugyan olyan jó sőt még jobb fehérje forrás mint a csirke. Mit gondoltok még erről? Köszi a válaszokat!



2013. aug. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jobb, mint a csirke, mivel tejcukor is van benne. A csirkében 100grammra vetítve szinte dupla annyi a fehérjetartalom és nincs benne tejcukor és zsír sincs annyi.

A túró lefekvés előtt jó. Nincs értelme annak, hogy két nagy adag menjen. A kora estit meg sem emészted, mire ráeszed a következő nagy adagot. A csirke olcsóbb is, ha megnézed egységnyi fehérjére.

2013. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sovány túróra gondoltam, egyébként mit csináljak ha ma nem jutok csirkéhez sehogy se?


Tegnap rendesen edzettem meg is volt a 2x annyi fehérje amennyi a súlyom, de ma nem tudok azt enni, nem ott vagyok ahol ilyet ehetek.


egyébként 100% whey proteint fogyasztok edzések előtt és után.

2013. aug. 21. 16:12
 3/8 A kérdező kommentje:
ma rohadtul kevés fehérjlt sikerült bepakolnom, úgy kb 70 gramm eddig, és 160 kéne!
2013. aug. 21. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Edzés előtt 1,5 órával is szilárd kaja kellene és edzés után protein + 40-50g gyors ch.

A sovány túró is sokkal zsírosabb, mint a csirkemell.

De ha nincs más, eheted, legyen meg a fehérjebeviteled, csak leírtam, hogy mi a jó.

2013. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tehát edzés előtt ne fogyasszak 100% whey proteint? Lehet valami következménye ha edzés előtt és után is iszok?


Persze, 2 adaggal meg lenne a 160 azért kérdeztem, de ha valami egyéb rossz hatása lenne akkor nem eszem meg. Zsírosíthat? tomegnövelésben vagyok, sajnos így is lett a hasamon egy pici felesleg, amit majd később a szálkásítás során szeretnék is leadni. normális, hogy tömegnövelés hatására lett kevés feleslegem a hasamon?

2013. aug. 21. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha edzés előtt turmix megy az sem nagy gond, csak szerintem jobb a szilárd kaja. Zsírosodás nélkül nemigen lehet tömegelni, max pontos étrenddel minimalizálni lehet a pocakosodást.
2013. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

huhh akkor megnyugodtam, azt hittem valamit nagyon elszúrtam, pedig a shop builderről vettem az étrendet, és még is pocakosodtam kicsit.


edzés előtt megy szilárd kaja, de még plusszba szoktam előtte is inni egy turmixot és utána is. de ha nem gond akkro nem hagyom el az előtte való ivást. milyen ch jó edzés után? melyik a legjobb ami edzés utána mehet? milyen kajában van meg?

2013. aug. 21. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Edzés után a protein mellé gyors ch kell, pl dextróz, maltodextrin, vitargo
2013. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!