Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A két kreatin közt az árán...

A két kreatin közt az árán kívül láttok valami különbséget a z összetételében?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. aug. 20. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a második ultrapure
2013. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tap bela ***** válasza:

Csupán annyi különbséget látok a két creatin monohydrát por verzió között, hogy az első


7.190Ft/kg

a második

13.290Ft/kg áron egy ultrapur verzió

2013. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi jó is a válaszod.Közben meg találtam a kérdések és válaszok közt.Attól,hogy tisztább jobban is használhat az ultra pure?Vagy nem igazán lehet különbség.
2013. aug. 20. 11:01
 4/6 tap bela ***** válasza:

A creatin monohydrát mindenhol ugyan az. Csak van ahol a doboz szinét, a márka nevét, a reklámok árát is megfizeted. Creatin gyártó élelmiszer gyártó pár darab létezik a világon, és kb. mindenki csak ezektől tudja megvásárolni. Természetesen van két levédett márka, akik azt garantálják, hogy a termékük szinte 100%-ban szennyeződésektől mentes.


Ettől függetlenül még nem hallottam, nem olvastam, hogy más cégek creatinjaitól valakit gyomormosásra a kórházba szállítottak volna.


A creatin megveheted 8.000Ft 14.000Ft kilós árakon. Én 3.990Ft-ért veszem a kilos kiszerelést.

2013. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tap bela ***** válasza:
A szemcseméret és az ár számomra a fontos.
2013. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor szerintem maradok az olcsóbbnál.Tavaly vettem én már sciteces kreatint monohidrátott de nem tudom melyik volt a kettő közöl már,de az egész jó volt.
2013. aug. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!