Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után power pro+tejsavó?

Edzés után power pro+tejsavó?

Figyelt kérdés
Sajnos nem engedhetem meg magamnak a tejsavót, ezért gondoltam hogy az edzés utáni adagba kevernék egy kis tejsavót pluszba. Így olcsóbban is jönnék ki, de a fehérje arány a tejsavó irányába dőlne.
2013. aug. 18. 11:09
 1/8 dirtboy ***** válasza:
melyik tejsavó termékre gondoltál konkrétan?
2013. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
100%WP(scitec) vagy F2 simple whey.
2013. aug. 18. 11:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy másik ötletem ami árban is elmegy, hogy F2 Whey protein force vagy basic és reggelre valami mrp vagy olcsó tömegnövelő. Nem akarok sokat tápkiegre költeni inkább húsra+zöldségre+rizsre.
2013. aug. 18. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Az MRP megint drága mulatság, így ha arra lenne pénzed, akkor normális tejsavót is tudnál venni. Az olcsó tömegnövelők meg sz@rok, túlnyomó része szénhidrát, ráadásul cukor. Felejtsd el! A sok gagyi helyett, amit venni akarsz, már simán vehetnél egy ütős tejsavót. A Myproteinnek vannak jó és olcsó(!) tejsavói, én ott néznék körbe.
2013. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

100% wp igen drága,simple whey egy fos.


ha 100%wpre futja akkor nem értem egy olcsóbb tejsavóra miért nem.

ott van pl stillmass termékei,vagy muscle upis vagy a legolcsóbb az ízesítetlen myprotein impact whey.

2013. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


S most még 15% kedvezmény is jön, ha lájkolod, és küldesz ide egy üzenet.

2013. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tap bela ***** válasza:
Nem hiszem el?! Megvenni egy szója proteint mert kevés a pénzem, aztán megvenni mellé egy whey-t?!?!
2013. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tap bela ***** válasza:

Lájkolni sem, kell, a bankba pénzt sem kell átutalni (banki plussz jutalékért), csak mevenni az MHN 100% whey proteint ami 3kg 11.990Ft-ért is már kapható.

Protein + íz + emésztőenzim.

2013. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!