Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14éves vagyok és kell az izom!?

14éves vagyok és kell az izom!?

Figyelt kérdés
14éves vagyok mindennap kemények edzek, de sokat is eszek naponta van egy meleg étkezés egy fehérje dús cerbonás reggeli és egy hideg vacsora...olvastam az edzés mellé sokat kell enni és akkor nagyobbak leszünk...nem ehetek semmiféle táplálék kiegészitőt szóval anélkül kell megoldanoma dolgot...az adataim szálkás és izmos alkat 14éves fiú 177cm magas 50.71KG ha kell képet is rakok fel..kérlek segitsetek! egyek vagy mit csinálljak?
2013. aug. 14. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehérje, és lehetőleg nem növényi..a cerbona nem éppen testépítő kaja. :D Fehér hús (csirke, pulyka).
2013. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy a halnál nincs jobb fehérjeforrás! :D
2013. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális tömegnövelő étrend kell, nem csak gy esz egetünk valamit és valamennyit.

2g x testtömegkg fehérje kell és 5-6g x ttkg szénhidrát naponta.

Neked kérdező kellene minimum napi 100g fehérje és 250g szénhidrát. Ez kb 400g csirkemell és 300g rizs lenne. Csak hogy tudd, hogy ez mennyi kaja. Ja és a 300g rizs megfőzve kb 700-800g.

De nem csak ezt eheted, ez példa volt.

Fehérje: húsok, tojás, túró, protein tápkieg.

Ch: rizs, zabpehely, krumpli, tészta, tk kenyér, sok zöldség.

2013. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sok színhúst eszek, marha sertés bélszín stb... de mondom hogy anyukám nem engedei a táplálék kiegészitőket...

én is félek (lehet nagyon tudatlan vagyoka témában) hogy nem áll fel majd a himbilimbim vagy alacsony maradok, vagy tömzsi vagy nemtudom...kicsit pőara...leirnád mivan egy ilyen portein kieg.-ben?

2013. aug. 15. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetes fehérje van benne. Sajtgyártáskor keletkezik tejből a tejsavó. Ez még tele van tejcukorral. Ezt kiszűrik a fehérje mellől a még folyékony tejsavóból. Így marad csak a fehérje, amit porlasztva szárítanak és csomagolnak. Ennyi kb az egész. Tehát semmi káros dolog nincs benne, tejből van.
2013. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szóval ez semmi féle steroid féle cucc csak + fehérje? :D és még lenne 1-2kérdésem...

1: mennyi be kerül 2hétre való cucc és hol lehet kapni?

2: naponta mennyi kell meginni belőle? és a fogyasztása hogyan ajánlott?

3: amikor bejuttatoma szervezetembe akkor egyből izommá alakul vagy azért edzeni kell?

2013. aug. 15. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak fehérje, nem instant izom, nem csodaszer, nem varázspor. Kb annyit ér egy adagja, mint egy szelet hús. Attól egyből izmos leszel? Nem. Hát ettől sem. Ez csak a fehérje bejuttatásának egyszerűbb módja, ennyi.
2013. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!