Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olyan túrót vettem véletlen a...

Olyan túrót vettem véletlen a 0.1es helyett amire az van írva hogy zsírszegény. Most akkor azok alapján amiket lent leírok mennyi a zsír benne?

Figyelt kérdés
Mellette le van írva h zsír a szárazanyagban minimum 10g/100g. Viszont az is rajta van hogy 100g-ban mennyi ch, fehérje, zsír van és abba a táblázatba meg az van h 2.8g/100g. Most akkor 2.8g van 10g zsír van 100g-ban?
2013. aug. 14. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mennyi van a szárazanyagban? Úgyis az egészet eszed meg, nem?
2013. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így 100grammban csak 2,8g zsír van, hiszen a túróban nem csak a szárazanyagtartalom van. Ha kiveszel 100grammot, akkor 2,8g zsír lesz benne. Akkor lenne 10g, ha a víztartalmát eltávolítanád és a víz nélküli szárazanyagból mérnél ki 100grammot. De mivel a túródban van víz, így 2,8g zsír lesz a 100grammodban. Hú de túlmagyaráztam, de így okés?:)
2013. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na! Hát nem ezt mondtam én is?
2013. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de, csak mire elküldtem, akkor láttam, hogy írt valaki. Nem a te válaszodra írtam.
2013. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!