Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen lehet az alábbi...

15 évesen lehet az alábbi terméket alkalmazni? :

Figyelt kérdés
[link] Biotechusashop.hu/tomegnovelok/max_gain_plus___1500_g_385
2013. aug. 12. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem hozza be a linket.

Ha csak tömegnövelő, akkor semmi egészségügyi bajod nem lehet belőle.

A minőségéről nem tudok nyilatkozni, mert nem akar bejönni.

2013. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a helyes link: [link]
2013. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát ez alapján ebben 9 gramm fehérje van. Ez harmada az ideális mennyiségnek(még kevesebb).
2013. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez egy cukorkupac, nem ajánlom, nézzél normális tömegnövelőt, amiben legalább 30% fehérje van!
2013. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem ezt te találtad, mert ha ajánlotta valaki akkor ne higy el neki semmit, amit Montez is írt ez egy cukor kupac, ami semmire se jó csak arra, hogy vizesedj és zsírosodj... Jövőhéten jön ki a multiforce nutritiontól az új tömegelő (taurinnal, természetes tesztó növelővel, elég nagy adag kreatinnal...szénhidrátként ugyan azt tartalmazza mint a jumbo (zabpehelylisztet) ez viszonylag olcsó tömegelő 30% fehérje tartalommal. Nem a legjobb, de amit linkeltél annál milliószor jobb!!! Mondtam még nem jött ki ez a 'fejlesztés' az elözőnek nem a legjobb ize volt de ez elvileg jobb lesz. Én is ebből veszek majd 5-6 kgt ha elfogy a jelenlegi. Nem azt mondon ezt vedd, ez csak egy ajánlat!
2013. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!