Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném csinálni de nem...

Szeretném csinálni de nem megy Miér?

Figyelt kérdés
16 Éves korom óta akarok gyúrni de nem megy. volt mikor elkezdtem de ezek a hullámvölgyek kb 20 percig tartottak. 1szer elhatároztam tényleg, eleinte 10 fekvő rohadt nehezen ment de rá kb 2 hétre 50 veneket nyomtam 5szőr legalább. de abbahagytam. nem tudom rávenni magam egyszerűen nem megy. 21es karom van 20 éves létemre. nem csak ciki de szánalmas is. hogy menjek így el akárhova? tiszta szégyen. ha egyszer elmennék egy csajhoz milyen már az hogy nagyobb karja van a nőmnek mint nekem. milyen férfi az ilyen? gyúrni akarok de akkor miért nem állok már neki? 4éve nem megy. most ez lustaság vagy ha nem akkor mi? Amúgy mep nem szeretném magamat ilyen 52 centis karral látni a tükörben egy 37-42 közt mennyi idő lenne ezt elërni?
2013. aug. 8. 23:36
 1/1 Frontosa ***** válasza:

Lusta vagy, így sosem lesz 40-es karod.

Tedd vagy ne tedd, ez a te döntésed, ha elégedetlen vagy magaddal máris megvan a motiváció.

Üdv,

2013. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!