Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom mitől lehet az hogy...

Berserker48 kérdése:

Nem tudom mitől lehet az hogy eddig bírtam 30 fekvőt csinálni 10 húzódzkodást, de most már nem bírom.30 fekvő helyett csak 15/20 megy húzódzkodásból meg már alig megy a 4. Mi a teendőm hogy újra sikerüljön formába lendülni?

Figyelt kérdés

Amúgy nem csak ezekkel van baj hanem a futással is. Nehezen bírom már ezeket a dolgokat, úgy érzem mintha nehezebben kapnék levegőt..(Nem vagyok allergiás semmire)

Nem érzem magam fáradtnak sem mert kedden, csütörtökön és szombaton szoktam csinálni ezeket. Fontos lenne ha menne mert nem sokára a Honvédségbe szeretnék jelentkezni és hát ha ilyen béna leszek úszik az a sok idő amit edzéssel töltöttem.


2013. ápr. 25. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy edzettél, nem hagytál ki heteket? Nem szedtél fel jó pár kilót?
2013. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy felszedtem volna, amit felszedek azt ledolgozom mert szoktam hetente 3x futni legalább 30 órát partnak felfele. Bár úgy érzem sokszor többet kéne de vagy lusta vagyok vagy időm nincs sajnos. Igazából az is bajom lehet hogy nincs edzőtársam a másik ha ingerült vagyok akkor nem nagyon megy gondolom.
2013. ápr. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!