Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzó 13 évesen?

Súlyzó 13 évesen?

Figyelt kérdés
sziasztok fegyencedzést végzek 2 hónapja, az lenne a kérdésem ha mindenből eljutok 5.lépésig (izületek érdekében) elkezdhetek súlyzozni 3-4 kg.-s súlyzója van a bátyámnak, meg 8.5 kg-ig felszerelhető. szóval 3-4kg-val végezhetem hetente egyszer fegyenc mellé?

2013. aug. 5. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyen fiataloknak súlyzós edzést ajánlani, de 3 kilós súlyzócskával nem lesz gond.
2013. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha és megtudnád mondani úgy hány kg-ig egészséges olyan 5-6 ilyen korban?
2013. aug. 5. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne terheld még a gerinced nagy súlyokkal és a nagy súly azt jelenti, hogy 12-nél kevesebbet tudsz vele nyomni-húzni, stb.

Tehát kis súly kegyen még, amivel megy 15-20 is egy sorozatban.

Reggel leszek majd, ha kérdés van.

2013. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi én is megyek már későn van
2013. aug. 5. 23:08
 5/7 A kérdező kommentje:

rendben köszi akkor majd csak akkor kezdem el ha minden lépésből 5.szintre érek (most mindenböl kb 3-ason vagyok)

és akkor is csak néha-néha kiegészitésként.

2013. aug. 6. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy jó lesz.
2013. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még a 8.5 kg-os súlyzóktól sem lehet semmi bajod! Hiszen ezekkel úgyis a karodat, válladat tudod csak jól megedzeni, az meg semmi problémát nem okozhat.

A felhúzás vagy a guggolás nehéz súlyokkal az már más tészta lenne!

2013. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!