Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Torna vagy edzes?

Torna vagy edzes?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kerdezni hogy ha konditerembe jarok sulyozni, melette nemeszek huylesewgeket hanem normal egeszseges kajakat es kevesebbet cak az edzes utan picivel tobb feherjet akkor igy lehet fogyni a zsirbol es 1uttal izomnovelest? Vagy elore muszaly egyszer lefogynom es utana folszedni az izmot?
2013. aug. 5. 13:38
 1/9 Osynho ***** válasza:

Mit jelent a súlyzózás? Mit jelent a normál egészséges kaja?


Egyszerre fogyni és izmosodni nem fogsz.


Nem kell lefogynod az izomnövekedéshez.

2013. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mik a paramétereid?

Aerob edzéssel és szálkásitó diétával tudsz fogyni.

2013. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha jelenleg kover vagyok akkor lekel fogynom es utana izomnoveles mer thanem akkora leszek mint 1 balna nem?
2013. aug. 5. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem lehet naturálban izmot felszedni és zsírt leadni, mert energetikailag különböző étrend szükséges hozzá. Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.
2013. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
177CM korul es 100KG :/ Az a gond hogy regen mikor meg sovanyka voltam akkorsem birtam tornat mert van valami gond a szivemmel orokoltem es a nagy vernyomast is es ezert most szinte par perc torna utan a szivewm szokik ki es alig kapok levegot.
2013. aug. 5. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Legyen heti minimum 3-4 40-60 perces gyors gyaloglás. Nem baj, ha egyből nem megy ennyi. És persze kell szálkásító diéta, alacsony szénhidrátbevitel, kissé emelt fehérjével.

Mellé mehet a súlyzós edzés is.

2013. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A setalassal nincs baj azt birom..Csak 1 idoszakba kibrobaltam ezt a teremben az edzest 2honapot jartam es nemhogy lejottvolna meg tobbet mutatott a merleg olyan 3kiloval. Mondjuk lehet azert mert az izom sulyosabb mint a zsir es ott belul volt valami izomnovekedes a zsirreteg alatt.. de kulsore nemvaltozott semmi csak ugyneztem ki.
2013. aug. 5. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem volt mellé megfelelő diétád.
2013. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az meglehet mert reggelire meg ebedre a szokasos etelt ettem csak keveset belole es mivel este edzettem mikor hazamentem vacsorara feherjet. (halat,rizs,csirkemell,csirkemaj)
2013. aug. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!