Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megáll az eszem, ilyen létezik...

Megáll az eszem, ilyen létezik? :O :O

Figyelt kérdés
Tavaly télen azaz olyan 2012.10. elkezdtem, mint lány kondizni. Aztán 2013.01 jött egy lány a terembe ilyen semmilyen alakkal, az az átlagos test, semmi izom, kevés zsír, teljesen átlagos. Mindig ott ült vagy 2-3 óra hosszat és alig alig csinált valamit, egy- egy gépnél vagy fél óráig ült. Mosolyogtam is magamban, hogy mit akar ez a lány. Én azt a termet ott hagytam, magánéleti gondok stb.. erre a mai napon facebookon láttam azt a lányt, és úgy néz ki mint egy testépítő :OO de nem az a durva férfias , hanem ilyen szép, a lába szép izmos a feneke olyan kerek mint két labda, a hasa teljesen lapos és izmos. Nem hiszem el! :O Ez hogy lehetséges? Mit kell tennem hogy én is ilyen legyek?? :O Bármit megtennék csak, hogy én is izmos legyek ennyire? Valaki nem tud segíteni? Hogy egyek ,mit szedjek ha esetleg kell és hogy edzek ? Mert nem hittem el amit láttam, de úgy látszik hogy igaz :O
2013. aug. 4. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Valszeg valaki szólt neki, hogy anyukám, csinálj valami értelmeset, ő meg szót fogadott, és violá! :D Egy képet tudsz esetleg privátba, hogy milyenre gondolsz? Én segítek, ha akarod :D Meg szerintem sok lelkes ember van it a rovatban, aki támogatna egy ilyen jótékony ambíciót :D
2013. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2-3 órán át nézted? 4 órát üldögéltél a teremben? Mert edzeni nem lehet annyit.
2013. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos utána keményebben edzett.
2013. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem. nem néztem addig, hanem ha én lementem pl 12-kor ő már a teremben volt, átöltöztem, mentem futni, edzeni vagy 14-kor végeztem. De ő még mindig ott ténfergett. ebből saccoltam ,akkor lehet, hogy többet volt ott nem tudom, de a lényeg, hogy ez mindig így ment és alig csinálgatott valamit, nagyon lightosan. nekem segítség kéne:/
2013. aug. 4. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Személyi edző.
2013. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos ugyanaz a lány volt ?

...és ki, ő ?

2013. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem shemale volt, és egy darabig leállt a női hormonok injektálásával, és előjött a férfi hormonok áldásos hatása, az izomnövekedésben:)
2013. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyénkén sok fitneszes csaj is tolja a stanozololt és az oxandrolont, ne gondoljátok ,hogy minden fitnesz modell naturál. Nem azt mondom ,hogy tuti, hogy a csaj cuccolt, de bármi lehet. Persze kell jó étrend is.
2013. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én sem tudom, hogy mi történt:/

gondoltam , hogy ráírok megkérdezni ,hogy hogy lehetséges ez, de nem hiszem , hogy bevallaná.. mert egyszer egy nagyon szép izmos lánytól megkérdeztem ,hogy szed-e valamit és azt mondta, hogy semmit sem szed, csak tisztán kajál meg , hogy csak kitartás, de én nem tudom elhinni.

2013. aug. 4. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván senki nem mondja meg. És egy részük tényleg jó étrenddel és edzéssel éri el a jó eredményeket. Persze van aki rásegít, de ők is keményen edzenek, hiszen a cucc önmagában még nem hoz jó formát.:)
2013. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!