Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik Igaz szerelem, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik Igaz szerelem, olyan amikor érzed, hogy életed párját találtad meg, akivel megáll az idő, ha együtt vagytok?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok 1ütt a párommal, akit egy netes társkereső oldalon ismertem meg. Szinte minden napot együtt töltöttünk és 1 hét után egymásba szerettünk.

Idén költözünk össze, és már most tudjuk, hogy együtt fogjuk leélni az életünket! Úgy beszéltük, hogy 3 éven belül meglesz az esküvő, aztán jöhet a baba is! Ez nem fellángolás, mindketten tudjuk,érezzük, hogy így lesz! Talán csak azért különlegesebb ez a történet, mert én 22 éves vagyok, párom 24. De jóval tapasztaltabbak és komolyabbak vagyunk társainknál.

Érdekelne, hogy Ti ezt hogy látjátok!


2009. jan. 2. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, hogy hülye vagy. 1 hónap után még annyi benned a hormon, hogy az is tetszene, ha a párod fingik. Persze a leghosszabb út is egy lépéssel kezdődik és költözzetek össze, ha jól esik, de ennyi. Házasodni/gyereket amúgy sem most akartok, szal bajotok nem lesz.
2009. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Pont az ilyen nagyonhamaregymásratalálós, nagyohamar előre eltervezgetős dolgokból szokott az kijönni, hogy 1-2 hónap alatt szétmentek mert minden dugába döl. Ha nekem jönne össze valami így, akkor nemhogy furcsálnál de még bajlósnak is találnám. Ez nagyon szép és jó és grat nektek és sok boldogság, de egyáltalán ne éld bele magad a jövőbe és ne tervezgessél előre nagyon semmit. Élvezd azt ami jelenleg van, és apránként haladjatok előre. De ne éld bele magad semmi nagyba. Nem szabad. Egy kapcsolat nem 1 hónap alatt lesz kőstabil..
2009. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Uncsitesóm 1 év után hozzáment a barátjához, nem sokkal később összeköltöztek. Nagyon szeretik egymást meg minden, hasonló történet mint a tiéd, már ők is elterveztek mindent és eddig minden sikerült. Sőt uncsitesóm 21 éves és a már férje 23. Ugyh sztem teljesen rendben van, hogy már tervezgettek meg minden, ha ő az Igazi :)
2009. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia4 szerintem, ha annyira biztos lennél az érzéseidben, akkor most nem tetted volna fel ezt a kérdést, hogy mások hogy gondolják:P

Szerintem ennyi idő után még nem lehet eldönteni, hogy együtt fogjátok-e leélni az életeteket. annyi dolog játszik még ebben közre amik csak évek után jönnek elő. Nem ismerhetsz meg egy embert sem 1 hónap alatt annyira, hogy minden oldalát ismerd, még akkor sem, ha egész nap együtt vagytok. amíg nagy a szerelem és friss a kapcsolat, a tudat sok dolog fölött szemet huny, erre mondják, hogy a rózsaszín köd. De amikor ez elmúlik, akkor derül ki igazán, hogy le tudod-e élni vele az életed. Mert úgye évek után jöhet a megszokás ami nagyon sok kapcsolatot tesz tönkre. Én is éreztem már úgy ahogy Te, aztán 1 év után derült ki milyen is az én "nagy szerelmem"! Elkezdett verni, folytogatni stb és csak rosszabbodott a helyzet, pedig ezt soha nem képzeltem el róla, teljsen az ellentéte volt. Persze ezzel nem azt mondom, hogy a Te párod is iylen lesz:D Csak bemutattam, mennyire nem lehet kiismerni ennyi idő alatt az adott személyt. Most vagy egy élettársam, 4 éve élünk együtt és most tudom csak azt kijelenteni, hogy együtt akarjuk leélni az életünket. Én így gondolom, de attól még a kivétel erősíti a szabályt! De remélem Ti kivételek lesztek!:) Sok sikert és boldogságot!

2009. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik ilyen, hogy szerelem első látásra. Amikor ha vele vagy és ha csak csendben ültök egymás mellett az is szuper. De! Gyerek, esküvő tervzése még korai!
2009. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mindben volt sok igazság! Nem vagyok elvakult, látom a hibákat is, amit leírtam azt pedig ÉRZEM, és ha fejreállok, akkor is így fogom érezni! :)

Ez ellen pedig nem tudok mit tenni!

2009. jan. 2. 12:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem érted. Persze, hogy érzed és ezzel nincs is baj. MOST azt érzed, hogy örökké szeretni fogod. DE ha tényleg olyan tapasztalt vagy, akkor tudod, hogy az "örökké szeretni foglak" nem a szerelem időtartamára, hanem az érzelem hevességére utal. :P

Mellesleg nem vagy tapasztalt, mert ha az lennél, lett volna már nagy szerelmed és nem kérdeznél hülyeségeket. :P

2009. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, letezik nilyen! Es egyelore..nagyon szerencsesnek tekintheted magad.

Viszont egy hibat sokan elkovetnek:

A nagy szerelem, meg rozsaszin felho miatt minden apro hibajat a partnernek elnezik. Tudom, h nehez, de arra vigyazz h kicsit probalj ne csak a fellegekbe elni, h "jaj de szerelmes vagyok, jaj de tokeltes nekem ez az ember", hanem...realisan tenyleg minden apro dologra felfigyelni, mert a szerelem nem tart orokke.Egy ido utan elmulik a nagy izgalom, es bejon az a nyugodt szeretet.

Es olyankor az ember egyre jobban eszreveszi, sot neha keresi a hibakat a masikba.

S akkor jonnek a veszekedesek. Szerintem ha a nagy szerelem mellett mindketten elegge okosak vagytok, h megoldjatok a problemaitokat, s kiismerjetek egyik a masikat, akkor boldogak lehettek.

Ugyanakkor meg vigyazz! Nem sok ember ismerheti meg azt a nagy szerelmet, ami elveszi a lelegzeted.

En sajnos azt az embert elvesztettem, bar meg van esely helyrehozni, es harcolok. Mert akit igazan szeretsz, azt nem fogod elfelejteni es mas soha nem tehet annyira boldogga, akarhogy is probalna!

2009. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy korábban valaki említette, ne foglalkozz túl sokat egy idealizált jövőképpel, lemaradsz a jelenről. Egyelőre élvezd a jelent, és ha tényleg oylan jó a kapcsoalt, majd minden jön magától, amikor ott az ideje. Persze álmodozni lehet, de ne ez határozza meg az életed!
2009. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én ilyet utoljára 18évesen éreztem, az első komoly pasimmal... de az má rég volt, és rájöttem, hogy ez csak duma... realisztikusabban kéne látni a világot....

nekem ez nagyon úgy hangzik mintha ez a pasi lenne az első komolyabb az életedben, vagy ez lenne az első szerelmed... mert általában akkor éreznek ilyet az emberek...

2009. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!