Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik Igaz szerelem, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik Igaz szerelem, olyan amikor érzed, hogy életed párját találtad meg, akivel megáll az idő, ha együtt vagytok?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok 1ütt a párommal, akit egy netes társkereső oldalon ismertem meg. Szinte minden napot együtt töltöttünk és 1 hét után egymásba szerettünk.

Idén költözünk össze, és már most tudjuk, hogy együtt fogjuk leélni az életünket! Úgy beszéltük, hogy 3 éven belül meglesz az esküvő, aztán jöhet a baba is! Ez nem fellángolás, mindketten tudjuk,érezzük, hogy így lesz! Talán csak azért különlegesebb ez a történet, mert én 22 éves vagyok, párom 24. De jóval tapasztaltabbak és komolyabbak vagyunk társainknál.

Érdekelne, hogy Ti ezt hogy látjátok!


2009. jan. 2. 11:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:

22 éves vagyok, és nem ez az első komoly kapcsolatom, voltam már menyasszony, éltem együtt párommal, viszont igen, tényleg most vagyok életemben először igazán szerelmes! Erre most jöttem rá.. hogy eddig csak hittem, hogy szerelmes vagyok. Egyébként csak azért mert sokan nem tapasztaltatok még ilyet, az nem azt jelenti, hogy nem is létezik!! Én sem hittem benne!! De hiszek abban, hogy mindenkinek megvan a párja valahol a világban, csak nem mindenki találja meg! És szerintem nem kor kérdése, hogy mikor jön el az igazi! És főleg, nem az számít mióta ismeritek egymást! Talán egyszer mindenki megtapasztalja ezt a csodát! Én kívánom!! Egyébként mindenkit sajnálok, aki nem tudja milyen érzés ez!!!

2009. jan. 3. 12:57
 12/15 anonim ***** válasza:

na gratulálok! most először vagy szerelmes??? akkor talán azért gőzölt be ennyire az agyad.

írd má meg lécci majd 3év múlva, hogy milyen volt az esküvőtök... :D :D XD

2009. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire így gondolnád ezt a dolgot és ennyire biztos lennél ebben, akkor nem írtál volna ide kérdést! És ez az egész attől függ bizony, hogy mióta vagytok együtt. ezen dől el minden!!!! Ha már évek óta lennétek együtt és akkor írnád, hogy Ő az igazi és az életed párja, akkor biztosan mindenki egyet értene. Én tapasztalatból mondom, hogy lassú víz partot most.. egy hosszabb idő alatt kialakult szerelem sokkal tovább tart és sokkal mélyebb érzelmek alakulnak ki, mint a hirtelen jött szerelemnél! Ami könnyen jött az általában könnyen is megy! Én is megtaláltam életempárját, és már ki is tudom jelenteni, hogy ő az, mert már 5 éve élünk együtt és minden tökéletes. Szóval mások sem azt mondták, hogy még nem találkoztak iylen érzéssel vagy nem találták volna meg életük párját, csak 1 hónap elteltével ezt korai kijelenteni.
2009. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor kanos vagyok mindig ezt érzem
2010. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Csak most olvastam el a kérdésed. Érdekelne, hogy most hogy álltok? Ő az igazi? :)
2011. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!