Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik kellenek egy otthoni...

Mik kellenek egy otthoni konditerembe amivel már lehet komolyan, keményen edzeni, úgy hogy fejlődjünk is ahogy kell?

Figyelt kérdés
Persze normális kajával, kiegészítőkkel!

2013. júl. 30. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ezek vannak: állítható fekvenyomó pad, kétkezes rudak. Állítható egykezes súlyzók, húzódzkodó rúd, guggoló állvány, 150 kg súlytárcsa. Így már lehet edzegetni, nekem elhiheted.

Van még scott pad rész és lábgéprész a padhoz, de anélkül is megfelel a cucc kemény edzésekhez.

2013. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Áh király, ezek nem is drága dolgok!


Én rendeltem egy fekpadot, de be sz*ptam, mert pont olyan szélességben lenne jó mellre a nyomás, ahol a súlytartó villák vannak...(nem tudom érthetőbben leírni bocsi, remélem érted)


Vádlira úgy edzel, hogy a rudat és a súlyokat úgy tartod, mint a guggolásnál, csak felemeled a sarkadat?

2013. júl. 31. 01:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy köszönöm a válaszodat!
2013. júl. 31. 01:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Vádlira egylábas vádliemelést végzek úgy, hogy kezemben van egy kézisúlyzó, a másik kezemmel támaszkodok, majd csere.

Két egymásra helyezett 10 kilós tárcsára pipiskedek, tehát emelvényen kell végezni.

2013. júl. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!