Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan folytassam tovább?...

Nikozia12 kérdése:

Hogyan folytassam tovább? (KÉP) www.kepfeltoltes.hu/view/130727/57941_641872622490994_592334 045_n_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
23 kiló körül fogytam 1 év alatt. Jelenleg szálkásítok és hetente 4x járok edzeni. Kíváncsi vagyok h. egyáltalán látszik e már h. foglalkozok magammal? Ha így folytatom tovább lesz további eredménye? 130g fehérjét és 30-50g ch-t eszek csak zöldségekből. Lehet több aerob edzést kellene végeznem? Előre is köszönöm. 23/L 172/58

2013. júl. 27. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tessék a NORMÁLIS link:

[link]

Nagyon jól nézel ki szerintem már nem kéne többet fogynod.

2013. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket. észre sem vettem h. nem jó :)
2013. júl. 27. 12:28
 3/15 kennymc ***** válasza:

Mostmár tényleg ne fogyj tovább. Nem szabad túlzásba vinni.

Lesz itt okosabb, mint Én, aki elmondja, hogyan folytasd a diétát, nehogy elkezdj nagyon zsírosodni.

Amúgy szép teljesítmény :) (Y)

2013. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem fogyni. Inkább izmosodni szeretnék. 1-2 hely van már csak ahol több zsír van( alhas, belsőcomb) de főleg az izmosodás a cél. Csak nem tudom h. a szálkásító diéta, a súlyzós edzés. és az aerob megfelelő lesz e.
2013. júl. 27. 12:37
 5/15 anonim válasza:
Nagyon szép alakod van, ne fogyj tovább!
2013. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kennymc ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés, már csak izmosodnod 'kell', ha egyáltalán kell..:D A hasadon alig van valami, combodon meg szerintem nincs is. Ez már csak alkat.

Csak így tovább :)

2013. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A szálkásító diéta nem izmosodásra való.
2013. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
23 kilót fogytál az utóbbi egy évben és ilyen feszes a tested,olyan mintha mindig sovány lettél volna.Nem is a 23 kiló a sok hanem az,hogy több mint a testsúlyod egynegyedét elvesztetted.Szerintem ez már a csoda kategória vagy a kamu.Feltehetnél egy képet arról hogyan néztél ki 81 kilósan.Ha tovább fogynál lecsúszna rólad a bugyi amit szerintem sokan nem bánnának.Szerintem ez már maga a tökély,de abból a ruhadarabból ami a suncidat takarja arra következtetek,hogy nagyon is tisztában vagy az adottságaiddal.Ha nagymama bugyiban fotóztad volna a tökéletes tested akkor hitelt adnék az önértékelési zavarodnak.
2013. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sajnos egy darab nagymama bugyim sincs..soha nem is volt. Mikor sportoltam 6 éven keresztül akkor is 74 kilós voltam de senki nem hitte el. Mikor abbahagytam..gyönyörűen feljötteka kilók. Nem hittem el h. majdnem 80 kiló vagyok. És még híztam egy kicsit azután.


Tavaly májusban kezdtem el életmódot váltani. Azért írtam 1 évet mert olyan lassan jöttem rá h. mit szabad mit nem és az én testem mire reagál jól h. a fele tanulás volt.


Az önértékelésről meg jobb ha nem is beszélek mert voltak tükör előtt zokogások. a kérdés csak arra irányult h. kell a e még a szálkásító diéta vagy lazíthatok e rajta? Több legyen e a súlyzós? Ebben a dologban még kicsit tapasztalatlan vagyok.

2013. júl. 27. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!