Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az a...

Szerintetek milyen az a tömegnövelő étrendRÉSZ?

Figyelt kérdés
A vacsora és az ebéd változó főzelék vagy valami hús krumplival/rizzsel vagy tészta...
2012. márc. 7. 12:24
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


ez lemaradt

2012. márc. 7. 12:24
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt az étrendet ki írta vagy hol találtad? :)

Ha az ebéd hús-rizs vagy vagy hús-krumpli, akkor az az egy maradhat benne. A többit cserélni kellene:tej, kenyér,zsemle, sajt, gabonapehely-(tiszta cukor).

2012. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De mire cseréljem? A konditerembe a személyi edző azt mondta, hogy egyek amennyit tudok kenyér felvágott hús túró tojás ami van otthon (persze ne csokit meg ..)

én meg magamtól összerakatam ezt.

2012. márc. 7. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Hús, túró, tojás az oké. Viszont a fehér kenyér helyett legyen teljes kiőrlésű, zsemle nem kéne, sajt sem, főleg nem trappista ami zsíros.

Gabonapehyely meg ne cukros nestlé legyen, hanem natúr zabpehely. Napközben többször legyen sovány hús, rizs, krumpli teljes kiőrlésű tészta +sok zöldség. Ha mégis szendvicset eszel, akkor teljes kiőrlésű kenyérhez vagy puffasztott rizshez tegyél csirkemellet.

Edzés után egyből protein+dextróz vagy tömegnövelő.

Utána rá egy órára mehet csirke-rizses (hal-krumpli) kaja. Este meg sovány túró.

2012. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké kössz :)
2012. márc. 7. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen alkat vagy?? Én is azt mondom, h reggel zabpehely, a tescoban van 0,2-es tej, így még tudsz leszorítani a zsírbevitelen, mindenképp teljes kiőrlésű kenyér vagy zsömle legyen. Jumbo helyett vegyél egy fehérjét, edzés után mehet hozzá szőlőcukor, reggel meg a zabpehelyhez.
2012. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már zabot eszek reggelente egy activiával. + Félbarna kenyeret és sajt helyett meg tojást viszek már suliba.
2012. márc. 13. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy tojás sárgájában 5gramm zsír van, én rántottát úgy szoktam csinálni, h 1 sárgája 5 fehérje, de már sokkal jobb mint a trapista.
2012. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A félbarna kenyér jobb ? mert olvastam hogy a fehér szar ...
2012. márc. 13. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésű legyen.
2012. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!