Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges viszonylag szálkás...

Lehetséges viszonylag szálkás maradni tömegnövelés közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon tűnődtem, hogy ugye az alap, hogy akkor épít a szervezetünk izmot, ha kalória többlet van...


Most nem megyek úgy bele de tegyük fel, hogy valaki mondjuk 8000 kalória mellett zsírosodik mint az állat tömegeléskor, mert mondjuk nem csirkemellet eszik, hanem valami zsírosabb húst, akkor az előbb megpróbálja ugyan ezeket a mennyiségeket, csak nagyon figyel a zsírbevitelre... például extrém esetben natúr főtt csirke, rizs... ha még így is zsírosodik akkor kicsit kevesebb rizs, és addig veszi vissza, amíg végül alig zsírosodik, mert csak annyival lépi túl a kalóriaszükségletét, hogy izom jöjjön fel, de zsír csak alig...


Vagy ez így hülyeség lenne?


Mert próbálnék tömegelés alatt is minél jobban kinézni...(barátnő kedvéért)


Ja és tegyük fel, hogy egy alapból nehezen hízó alkatról van szó!



2013. júl. 21. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak extrém ektomorfok tudnak szálkásan tömegelni, egyébként nem elkerülhető sajnos. A mértékét tudod csökkenteni, de menni fog zsír is.
2013. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezekhez hasonló lehetséges?

2013. júl. 21. 01:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Tömegelés közben? Nem valószínű. Naturálban nem. Mármint úgy értem, hogy egy naturálnál nem lesz zsírmentes tömegnövekedés, ha csak nem vagy extrém ektomorf, amint már írtam is. Koxal lehetséges szálkásan tömeget növelni, de azt nem ajánlom.

Egyébként pedig egy kis zsír az nem számít, ettől még tetszeni fogsz a barátnődnek, nagyon nem ez határozza meg a kapcsolatot. kb nulla szerepe van egy kockahasnak egy normális nőnél. Szálkásításnál meg majd leadod a zsírt, szóval no para, nem kell ezt túlaggódni.:)

2013. júl. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm...a türelmet is... :)
2013. júl. 21. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Lifetime Natural vagyok, 123kg-ról lediétáztam 98kg-ra, és onnan kezdtem a minőségi tömegnövelést jelenleg 110kg vagyok és nagyon minimálisat vesztettem abból a szálkásságból amilyen 98kg-osan voltam. Jelenleg is eres, szálkás vagyok. (2m magas vagyok)
2013. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!