Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mien edzés tervet ajánlatok...

Erikcr7 kérdése:

Mien edzés tervet ajánlatok egz 14 évesnek és mien étrendet?

Figyelt kérdés
Hello en most Hyper Max 5000-et szedek ehhez kén nekkem egy jo étrend és egy jo edzés terv is.Előre is köszi a válaszokat.
2013. júl. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ne szedj semmit szerintem mert még egy kis pö cs vagy. nézz étrendet + edzéstervet az 1000000x belinkelt oldalakról b+
2013. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Frontosa ***** válasza:

Először nyelvtantanár kellene neked, az fontosabb.

Üdv,

2013. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Már bocs,de sztem tök hülye vagy:

Ne koplalj,ne szedjél semmit.

Ne egyél sok édességet,és mozogjál rendszeresen.

Ne egyél szemetet,csak ait olvasol: zöldségek,gyümik,sok gabona meg a szokásos hablaty. 14 évesen még szükséged van a rendes kajálásra a koplalás helyett.

2013. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Villácska ***** válasza:

Eleve húzódzkodás meg fekvőtámasz jó egy 14 éves gyereknek.

Én is 14 éves vagyok ezeket csinálom és 38 as karom van tömegnövelő nélkül... Túlkomplikálják az egészet. Hogyha jól kajálsz fejlődni fogsz. Én pl mindíg azt csinálom ami jól esik és nem hiszik el hogy 14 éves vagyok..

2013. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Napi 3X!

2013. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!