Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szénhidrát bevitel?

Szénhidrát bevitel?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ektomorf testalkatnál kb 6-7g/tskg szénhidrát lenne megfelelő tömegnöveléskor . Én 65kg,185cm,16 éves vagyok és nem lenne gond belőle ha esetleg ezt megemelném kb 8-9re ? Vagy teljesen fölösleges ?
2013. júl. 11. 10:24
 1/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg először 6-7g-al, aztán ha nem jön a tömeg, akkor emeld meg. Addig nem muszáj.
2013. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zsírosodsz tőle nagyon, akkor mehet !
2013. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Frontosa ***** válasza:

Indulj el 5-6 grammról és ha nem jön a tömeg akkor vidd feljebb, mert ha 8-9-ről indulsz durván bezyírosodhatsz.

Minden ember máshogy reagál a tápanyagbevitelre, neked kell kitapasztalni, de kétlem hogy annyi ch-t be tudsz vinni. Meg tudsz ennyi napi 70 deka rizst, az napi 6 étkezésre számolva is 1 zsacskósrizsnyi mennyiség étkezésenként?

Üdv,

2013. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én inkább kezdeném kevesebbel, mert az már nagyon sok.

És ha nem tetszik, amit mutat a mérleg/tükör, akkor emeld.

2013. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Miért ne tudna bevinni naponta 700 gramm rizst ?

Nekem az ebéd/edzés utáni kaja 250gramm csirkemellből + 300 gramm rizsből áll ! :)

2013. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Frontosa ***** válasza:

Hát nem tudom, én küszködök az 500 grammal is pedig 100 kg vagyok. :)

Üdv,

2013. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:

8-9g/tskg ch-t megnézném hogy eszed meg.


egyébként ne olvass hanem csináld,úgy tűnik nekem hogy még el sem kezdted de már emelnéd.

előbb próbáld ki a 6g/tskg ch-t,2-2,5g/tskg protein és 1g/tskg telítetlen zsírsavat,ha nem lesz fejlődés hónapok múlva sem akkor emelhetsz addig ne agyalj ilyenen.

2013. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!