Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így lehetetlen?

Így lehetetlen?

Figyelt kérdés

Mivel itt a nyár, szeretném kicsit összekapni magam.

Nem követek különleges diétát, és alvászavarom is van mostanában. 1-2 hete rendszertelenül alszok, volt hogy 3 napon át összesen 8 órát aludtam. Felkelés után próbálok minél egészségesebben reggelizni, és úgy általában kerülöm a nagyon hízlaló kajákat. 2 naponta edzek, min. 130 fekvőtámasz, 60 felülés. Mivel szeretnék fogyni is, elkezdtem helyben futni. Igen, jól látjátok, helyben futni! Nagyon rossz a térdem, és most jutottam el odáig, hogy ennyire megtudjam egyeltalán terhelni, nem sok kedvem van az utcán égetni magam a csetlés-botlásommal.

Észrevettem, hogy a felső testem már izmosodik, viszont a pocak nem akar összébb menni. Lehetetlen így elérni a kívánt eredményt? (Lapos has, hogy később tudjak kockákra menni, átlagosnál jobban kidolgozott felsőtest)


2013. júl. 10. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetetlen.
2013. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát sajnos így valóban nem fog menni....
2013. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de ilyen helyzetben a tested tökéletes működésének visszaszerzésére kellene összpontosítanod,hogy helyrehozd a sérülésed és ismét egészséges legyél.

nem holmi felesleges kockahason agyalni.

2013. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A sérülés idővel, és mozgással rehabilitálódik, és csak jövőre lesz "végleges". Jövő nyáron ugyanis egy (újabb) műtét vár rám.


Esetleg tanácsokat tudnátok adni? Ha az alvászavart sikerül megszüntetni, mire figyeljek?

2013. júl. 11. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél melatonint, és az segít az alvászavaron.
2013. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én alvás paralízistõl szenvedek 10 éve, 7 hónapja diétázom, csak eszenciális táplálékot fogyasztok, multivitamin készítmény, és sportolok is... mióta elkezdtem, lekopogom, de nem volt alvászavarom... amúgy fogyáshoz elég lenne a tempós séta heti3* 1óra és megfelelõ szálkásìtó diéta...
2013. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen, és megfogadom a tanácsaitokat!

Esetleg egy hatékony szálkásító diétát tudna valaki linkelni? Nem vagyok otthon ebben a témában...

2013. júl. 11. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!