Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó kondíció, látványos test?

Jó kondíció, látványos test?

Figyelt kérdés

Sziasztok . 15 éves vagyok , 1 éve edzem , már ráálltam a technikákra , értendre stb.. Szögezzük le , hogy nem akarok versenyző testépítő , vagy 300kilót nyomó bika lenni . Szeretnék izmosabb ,erősebb lenni de szálkásságot megtartani. Vékonyabb típus vagyok , de gyorsan hízom , izmosodom . Tudom , hogy a kaja az elsődleges , de mivel nincs saját keresetem , így nem nagyon tudom betartani ezt az 1 nap fél kiló csirke stb-t...Azért a sebpénzből mégis szeretnék venni egy jobb tejsavófehérjét + szénhidrátot . Milyen változásokat érhetnék , mennyire lenne látványos a fejlődés ha edzés után 66g fehérje+100g szénhidrátot vinnék be ? (wpp100%+carb-f)

Kérlek a kérdésre válaszoljatok .

Köszi


2013. júl. 9. 11:08
1 2
 1/17 anonim válasza:

Kajálj akkor a lehetőségeidhez mérten.Lehetőleg sokat.

edzés után szerintem nem kell ennyit bevinned fehérjéből és ch-ból tápkieggel.Elég fele is mindkettőnek

2013. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm . Hát így van , eszek ahogy tudok , próbálok figyelni . Van hogy sikerül 500g rizs meg a csirke,brokkoli,túró stb 1 nap , de van hogy nem ..

Persze a amiket írtam kiegeket azok pont 1 hónapig lennének , és akkor újravásárolnám . Pihenőnapokon is 66+100 lenne , és esetleg ezt akkor hogyan felezzem meg ? A fele menyjen reggel éhgyomorra ?

2013. júl. 9. 11:35
 3/17 anonim válasza:

hát hány kiló vagy?

ha nem tudsz annyi húst enni akkor jobb a több tejsavó egy nap viszont max a fele mehet belőle a napi bevitelednek.

Igen ha kétfelé veszed, akkor reggel mennyen meg edzés után:)

A Carb fast viszont csak edzés után:)

2013. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

60 kiló vagyok .

És akkor úgy gondoltam, hogy 30g tejsavó zabpehellyel reggel , 30g tejsavó+60g szénhidrát edzés után . Esetleg még valami vitamint is hozzávennék .

2013. júl. 9. 11:47
 5/17 anonim válasza:

szénhidrátból elég edzés után 30-40.Tovább tart :D

inkább szilárd étkezésből kéne bevinni edzés után a több ch-t.Turmixra rá 40-50 percre mehet a szilárd kaja.

Szinte ez a legfontosabb szilárd étkezés az edzésnapon, úgyhogy próbálj jó minőségű kaját enni ilyenkor ha máskor nem tudsz

2013. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Uhh nagyon köszi :)

Mostmár minden okés , akkor edzés utánra próbálok rakni tápanyagdúsabb étkezést .

2013. júl. 9. 11:53
 7/17 anonim ***** válasza:
hiába az étrendkiegészítõ, ha nincs rendben az étrend, amit kiegészít, arrol nem is beszélve, hogy az esetek nagytöbbségében a kiegészítõ drágább, mint a kaja, tehát, ha kiegre lenne pénzed, akkor a normális étrendre is....
2013. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm , hogy a kérdésre válaszoltál , és nagyszerűen értelmezted is :)

Akkor segítek egy picit : szüleimmel , testvéreimmel élek . Nem lehet azt megcsinálni , hogy én egyedül annyit(annyiért) kajáljak , mint ők összesen .

Csirke : kb .500g kellene egy nap , akciós ára is van 1300 . Tehát 30napx1300=39000 , ez kb a két és félszerese a kiegnek . És ehhez még jón pl a túró , rizs . Mind kettő átlagban 200ft , 200x30 + 200x30 = 12.000 . Tehát ez már 51.000 . És ehhez még jönne jó pár dolog . De ha elolvastad volna normálisan , ott is leírtam , hogy nem akarok top 1 testépítő lenni , és nincs meg a keret a mintaétrendre . De megnyugtatlak , ha majd dolgozni fogok , rendben lesz a kaja

2013. júl. 9. 12:11
 9/17 anonim válasza:
1év alatt mennyit fejlődtél?
2013. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én is örülök, hogy olyan értelmi szegény vagy, hogy nem érted, hogy ha nincs meg a megfelelõ étrended, akkor a ÉTREND kiegészítõ feleslegesen kidobott pénz...
2013. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!