Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi miatt történik ez? LENTEBB?

Mi miatt történik ez? LENTEBB?

Figyelt kérdés
Már 2 hete komolyabban foglalkozom ezzel a testépítéssel,olvasgattam innen-onnan,tájékozódtam.Először tömeget növeltem vagyis tömtem magamba a rizst meg a húst,természetesen emellett zöldségeket és gyümölcsöt,edzés után meg 20-25 gramm fehérjeport,viszont azt vettem észre(mivel mindig mérem magam súly,bicepsz,stb),hogy a súlyom 60 alá megy eddig 59-60 volt és a bicepszem is kezd leereszteni,egy héten 3szor edzek mindenre(váll,has,bicepsz,tricpesz,hát) otthon, és próbálom minél jobban elvégezni a gyakorlatokat,észre is vettem,hogy jobban eresedik a kezem,ezek mitől vannak?

2013. júl. 4. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

kezdők képesek az elején még izmosodni és és szálkásodni egyszerre ,az viszont becsülendő ,hogy tolószékben is edzel

Respect

2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi az hogy tolószékben edz?

most vagy van valami bennfentes infód, vagy nyakatekert utalást tettél rá, hogy nem lábazik.

Amúgy tényleg lehetséges a jelnség kezdőknél, amit az 1-es mondd, csak a gond az, hogy most ő tömegelni szeretne, nem fogyni.

A képlet egyszerű, kérdező: egyél több szénhidrátot!

2013. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ááá :D Lábazás kihagyására jó utalás :DD Tetszik :D
2013. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jó volt a tolószékes poén, bár először nem esett le :D
2013. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!