Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni? (táplálékki...

Tudnátok segíteni? (táplálékkiegészítő, bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

Na szóval 15 éves fiú vagyok, (185 cm 72 kg) alapjáraton izmos, de nagyobb izmonkat szeretnék és szálkásítani is jó lenne. Viszont az ilyen kondi témában teljesen kezdő vagyok.

Boxolok már egy jóideje, de mellette szeretnék még kondizni is.Hol kezdjem? A kondibérlet már megvan, valaki mondana valami jó kezdő étrendet? Vagy valami jó táplálékkiegészítőt? Vagy ezek feleslegesek 15 évesen csak menjek simán kondizni? Köszi a segítséget!


2013. júl. 1. 15:28
 1/4 Osynho ***** válasza:

Bodybuilder.hu. Étrendek, edzéstervek, cikkek, minden.


Kondi + rendes étrend kell, kiegészítőkkel tulajdonképpen ráérsz. És azoknak csak akkor van értelmük, ha egyébként tényleg eleget és jókat eszel. Szálkásítani ráérsz jóval később.

2013. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

így van, itt mindent ne várd, hogy leírjunk.

Olvasgass itt is, és body-n :)

2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A testepitest meg hanyagold egy odeig, mert akar teljesen leallhat a novekedes es ugye azert jo lenne meg magasabbnak lenni?

En 196 ig nottemn es utana kezdtem kemenyebb sportba.

2013. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsónak ne hidj, mert be van tépve.
2013. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!