Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves lány vagyok, holnap...

17 éves lány vagyok, holnap megyek először konditerembe. Nem fognak hülyének nézni, pénzt kérni azért, ha megkérek valakit, hogy segítsen abban, hogy hogyan kell használni a gépeket?

Figyelt kérdés
Gondolom senki sem szeretné, hogy egy kis fruska megzavarná edzés közben. De van 8 gyakorlatom, megnéztem a bemutató videókat, de hogy biztosra menjek inkább "élőben" megkérnék valakit, hogy mutassa meg.
2013. jún. 26. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányként nem, boldogan segítenek majd.
2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérj meg valakit, ahova én járok, ott a kezdőknek alapból felajánlja a kondi vezető, hogy megmutatja a gépeket.
2013. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Általában a teremvezető ezt ingyen és bérmentve megteszi. Jobb helyeken még edzéstervet is adnak (ingyen). Jobb helyen nem az agyonlégkondizott, homoktenger termeket kell érteni. Senki sem úgy születik, hogy tudja használni az összes gépet. Amit úgy gondolsz, hogy tudod, hogy kell használni inkább azt is kérdezd meg. Senki sem fog hülyének nézni. Én még most is megkérem a teremvezetőt, hogy nézze meg, hogy helyesen csinálom e a gyakorlatot ha valami újat csinálok.
2013. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni milyen sporttársi légkör van egy edzőteremben.


Csak igyekezz ne hangosan ordítani 1-1 ismétlés után..

2013. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is lány vagyok. Ha van a teremnek saját edzője, akkor alap, hogy segít neked, sőt, én még máshoz is odamentem segítséget kérni, de egyáltalán nem néztek hülyének.
2013. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bárkit megkérsz, segíteni fog.

Én férfi létemre is kikérem néha mások tanácsát, hogy jól csinálom-e a gyakorlatot, vagy hogy figyeljen, nehogy rajtam maradjon a súly.

Ugyanígy én is szoktam segíteni, bárki jön oda hozzám.

2013. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!