Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik kreatin a legjobb?

Melyik kreatin a legjobb?

Figyelt kérdés
Ezen a nyáron szeretnék egy kis izmot magamra szedni mert év közbe nincs időm rendszeresen edzőterembe járni power pro fehérjét szedek meg mellé nutri drink táplálékkiegészítőt és ma ajánlották a kreatint meg is néztem a biotech és a scitec kínálatát de nem tudom melyik a jobb és melyiket érné meg jobban megvennem esetleg személyes tapasztalatok róla? Előre is köszönöm a választ! 17/F

2013. jún. 20. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
kezdőként tök fölösdleges táplálékkiegészítőkkel kezdeni, bőven elég lenne, ha a kajád+edzésed rendben lenne... amúgy honnan a francból van újabban minden tizenévesnek ennyi pénze felesleges tápkiegekre?
2013. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikronizált monohidrát !
2013. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a táplálékkiegészítőt a benne lévő vitaminok szénhidrát és fehérje miatt szedem heti ötször két órát járok edzeni és az étrendem is naggyából rendben van de ebben a nyári melegben nem érzi magát éhesnek az ember és ezért is van a nutri és szerintem a testem formálására egy forint sem felesleges de légyszíves a kérdésre válaszolj
2013. jún. 20. 15:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Én ezt a két kreatint néztem [link]

[link]

nemtudom esetleg ennél tudtok e jobbat vagy a kettő közül melyik a jobb?

2013. jún. 20. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha monohidrátról van szó, akkor mind ugyan olyan, ha eltér valamitől (mondjuk megspékelték egy kis enzimmel) akkor azt úgy is feltüntetik. Amit te linkeltél az elég drága és 2 kúrára is elég lesz. Van 4600-ért is kilós kiszerelés, az is ugyan azt tudja. Ezt ajánlom (katt. a legelső találatra): [link]
2013. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy fél kilósat fogok venni az szerintem kitart a nyár végéig nekem és úgy az ára sem olyan vészes de akkor ugyan olyan jók.... és a tablettások?
2013. jún. 20. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Tablettásat ne vegyél , mert gazdaságtalan...
2013. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!