Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A TRX-edzés mennyire izmosít?

A TRX-edzés mennyire izmosít?

Figyelt kérdés

19 éves srác-, informatikai beállítottságú - srác vagyok! Eddig az életemből hiányzott a sport! Ez a testemen is meglátszik (csontos vékony kezek, lassan leereszkedő has), valamint állóképességem is egy 70 éves néniével vetekszik (pl. A 3. emeletre sietve kell felmennem akkor már lihegek, és a szívem is igen csak kalapál)

DE! elérkezett a nyár és szeretnék változtatni! Egyből kezdtem nézni hogy milyen eszközökkel/edzés fajtákkal lehet javítani az állapoton! :)

Alapvető a konditerem volt számításban majd ráleltem a TRX-re! Sok jót hallottam, olvastam róla! De egyet nem: Ezzel konkrétan lehet az izmokat is erősíteni fejleszteni, úgy mint a súlyokkal vagy csak erősen az állóképességre megy rá?

Városlakó vagyok énis így nagyon sok terem van ahol már csinálják a TRX edzéseket, de oda azért nem megyek be mert az edzők úgyis azt mondják amit akarsz hallani és utána egyből nyomják a kezedbe a több ezer forintos bérleteket!

Tehát a kérdés adott, elsősorban véleményekre vagyok kíváncsi, vagy épp tapasztalatokra hogy ki mit ért el vele... Esetleg ha tudtok valami jó tanácsot adni ha már az életemben forduló pont következik be!

Válaszokat előre is köszönöm! Üdv.



2013. jún. 18. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
minimális izmot és álloképességet fog hozni biztosan , néhány hónapig érdemes csinálni , de elég sok értelmetlen gyakorlat van benne inkább bemelegitésekre való. Én inkább a fegyencedzés javasolnám de súlyzós edzés mégjobb lenne.
2013. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erő, állóképesség, szálkás test TRX

Nagy izmok Súlyzók

Szerintem TRX, nem olyan sérülésveszélyes!

2013. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!