Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen proteint vegyek?

Kingusss kérdése:

Milyen proteint vegyek?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok 170cm magas és 58 kg, szeretnék nekiállni tornázni, nem lefogyni szeretnék, hanem izmot felszedni combra, fenékre foleg, nem igazán értek hozzá, csak félek, hogy elhízom tole, viszont olvastamm, hogy sokkal hatékonyabb az edzés, ha utánna proteint iszom:)
2013. jún. 14. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb étrend kell neked, a protein por csak egy kiegészítő, jó étrend nélkül szart sem ér.
2013. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Igen, a kaján múlik.
2013. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tap bela ***** válasza:

Tedd rendbe a szilárd étkezésed. Figyelj a fehérje/szénhidrát/esszenciális zsírsavak arányára.


Tápkieg vásárlásakor, bizony nagyon körbe kell nézni. Elősdleges egy multivitamin. Protein esetében a kiválasztottnál arra figyelj, hogy whey alapú legyen, hozzáadott szénhidrátot, és felesleges adalékanyagokat ne tartalmazzon.


Igen az tény, hohy edzés utáni gyors felszívódású whey tökéletes megoldás az izomzat növelésére.


Lehet hogy sokan megköveznek érte, de edzés előtt BCAA és/vagy EAA ital igen ajánlatos lenne még.

2013. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom tudom az etrenden mar ,,dolgozom:) koszonom a valaszokat nagyooon foleg az utolsot::-P igazabol drasttikus valtozast nem akarok az etrendemben amugysem etkezem veszesen napi otszor bo reggeli ebedre vlmi csibemell vacsora meg valami konnyu piritos vagy ilyesmi kozte gyumik vagy szigorubb etrend kellene ? Szerintem alapnak megteszi ezis nem? De lehet hogy rosszul gondolom mint mondtam meg nagyon nem ertek hozza csak neten olvasgatok ugyhogy sokat segitetek a valaszokkal:)
2013. jún. 15. 00:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Mehetne még sajt is pl. Cottagee cheese (legjobb a sajtok közül), lefekvés előtt soványtúró (0, 5%-os).

Ez is + fehérje. :)

2013. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!