Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom gyorsan elérni,...

Hogyan tudom gyorsan elérni, hogy így nézzek ki? (LENT)

Figyelt kérdés
[link] Jelenleg sem vagyok kövér de ilyen sportos sem. Hogyan tudok gyorsan(kb 1-2 hónap) így kinézni?
2013. jún. 9. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél fel te is egy pulcsit ami takarja a zsíros testedet és máris sportosabbnak nézel ki. A sapka b*zis hordása se maradjon ki, az fontos az összhatáshoz.
2013. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Honnan tudjuk, mi van a pólója alatt? Amúgy innen nézve nem tűnik olyan sportosnak.

Ezeket a kérdéseket pedig imádom: hogy tudnék gyorsan pontosan így kinézni.

A sportossághoz sportolni kell, és normálisan étkezni, ez az egyetlen bevált módszer rá. Na hát így tudnál jól kinézni. A gyorsant is jó lenne, ha elfelejtenék. Ha te mindent beleadsz becsülettel, és tartod a helyes életmódot, akkor majd te sportos leszel, de nem egyik hétről a másikra.

2013. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Glissade* ***** válasza:
????
2013. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én tudom a tutit.

törj össze 12 db fürj tojást disznóbélbe csavarj bele citromlevet. süsd meg. és ha elkészült önts hozzá két evőkanál vagy 23 g CH4-et ettől lesz robbanó a siker.

Idd meg és rá 3 napra hányd ki. no lám elkészült a képen látható test.

2013. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Linkoln ***** válasza:

Olvass a testépítés témában. Tesztoszteronn vagy bodybuilderen pl. Vagy olvasd el a sárga kapszulát.

Tartsd be a játékszabályokat, és akkor havi 1kg-t felszedhetsz. Nem kell sok izmot felszedned. A formádban és az eloszlás arányában nagyon meghatározó a genetikád.

Kb 1-2 hónap alapozás, után 3-4 hónap kemény edzés után lesz elég izom nyersanyagod amivel eldolgozhatsz hogy jól nézz ki. Azért egy ilyen formához nem kellenek évek. Ha tényleg nemvagy zsíros menni fog, hamar. Fél év, és onnan már csak finomítások vannak hátra, meg a tuning.

2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1.-nek hájas testemre nem tudnám mert nem vagyok az. :) + Ez nem mostani kép azért van pulcsiban! :)
2013. jún. 10. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy páwa. Így kinézni a rajshopp segítségével lehet: gügye kiegészítők, haj és arcszőrzet nagyon feltűnően való benyírása (mer' nehogy már átlagosan nézzen ki) és nagyon nagyon kell nézni, lehetőleg a semmibe, és pózolni, főleg, ha fotóznak. Ezt nem árt tükör előtt gyakorolni.

Ami a sportosságát illeti: nem hiszem, hogy az illető a 100 kilóba értelmesebb mennyiségű ismétlést bele tudna nyomni :) Hacsak nem tud 10 muscle up-ot, vagy nem csinál nekem egy kézzel 50 szakítást kettlebell-el, nem fut le tíz kilométert, én nem mondanám rá semmilyen értelemben, hogy sportos.

2013. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Azért van pulcsiban, mert nem mostani kép? Logikusnak tűnik, valóban. Nem is értem hogy nem jutott eszembe.

De örülök, hogy felfogtad a lényeget!

2013. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!