Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tehetnék, hogy azonos...

Mit tehetnék, hogy azonos nagyságúak legyenek?

Figyelt kérdés
A bal mellem nagyobb, mint a jobb, sokkal nagyobb "izomtömeg" alakult ki rajta, mint a másikon. Fekvőtámasz során is inkább csak a bal mellemet érzem, viszont a jobb erősebb. Ami azt illeti nem hiszem, hogy sok mindent lehet vele csinálni, de azért megkérdem, biztos van okosabb itt nálam.
2013. jún. 3. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tricepszemmel vagyok így. Most azt próbálom, hogy az egyikre picit nagyobb terhelést dobok. Még csak 2-3 hete csinálom így, szóval eredménnyel még nem tudok beszámolni :)
2013. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezzel az a probléma, hogy a jobb az erősebb és az a kisebb, néha mikor fekve nyomok rúddal a jobb kezem még tolja mikor a bal már alig bírja, na már most, ha a jobb kezemre nagyobb terhelést rakok akkor ez még jobban fokozódik és az sem jó
2013. jún. 3. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a tárogatást és a másik kezedbe fogj nagyobb súlyt :)
2013. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most letoltam egy csomó fekvőtámaszt a bal mellem már lassan görcsöl annyit csináltam a jobb mellemet meg még csak nem is érzem, így az nem fog fejlődni :S
2013. jún. 3. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
senkinek nem arányos lehetetlen hogy mindkét oldalad ugyanolyan arányokkal rendelkezzen még az elit testépítőknek se ugyanolyan mindkét profiljuk :)) a írtad hogy a nagyobb melled hamar kifárad a rossz bemelegítésnekis köze lehet hozzá eddzél azonos súllyal mindkettőre ahogy fejlődni fog azzal az asszimetriádatis ki fogod tudni küszöbölni :)) olyan nincs hogy csak azegyik meled fejlődik majd idővel....... :D
2013. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!