Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek melyik fehérje (táplálé...

Joe1015 kérdése:

Nektek melyik fehérje (táplálékkiegészítő) vált be eddig a leginkább?

Figyelt kérdés
Olyan emberek véleményére lennék kíváncsi, akik már több féle fehérje port kipróbáltak. Én eddig még csak egy féle tejsavó koncentrátumot próbáltam, de az vele a problémám, hogy nagyon puffaszt és a felesleges gáznak bizony távoznia kell, ami társaságban nem éppen kellemes. Tudom, hogy ez egyébként természetes biológiai folyamat...stb., de a jelenlegitől már tényleg zavaróan sok gáz termelődik, ezért is hagytam abba. Négy hónapja edzek heti öt alkalommal ezért is lenne fontos, hogy megfelelő táplálékkiegészítőt találjak. Mivel még kezdő vagyok e téren ezért kíváncsi lennék nálam tapasztaltabb emberek véleményére, hogy nektek melyik fehérje por vált be eddig a leginkább és melyiknek nem volt vagy csak kis mértékben kellemetlen mellékhatásai mint pl. a túl sok gázképződés. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. jún. 2. 06:23
 1/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Nekem eddig csak a FullForce Whey Protein Force-tól nem volt semmi bajom, de az csak 67%os fehérjetartalmú. A többitől mind felfújódtam vagy/és kipattogtam. A Scitec 100% Whey Protein Prof-tól először konkrétan összefostam magam, aztán később nem volt ilyen problémám, még csak nem is fújt annyira, viszont csúnya lett a hátam tőle (vagyis valószínűleg ettől). Most tervezek egy MHN Whey Prot csak abban is van papain amitől lehet megered a végbelem nyelve, ezért lehet, hogy Myprotein lesz belőle. Ha hajlamos vagy a felfújódásra akkor próbáld kerülni az emésztőenzimes készítményeket, főleg ha gyors is az anyagcseréd. Milyen proteint fogyasztottál eddig?
2013. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tap bela ***** válasza:

Sok fajtát kipróbáltam:


Syntha6 - finom, és ennyi,

Peak Whey Fusion - számomra az etalon!!!

Optimum - semmi probléma vele,

Stillmass - jó, bár a DH32-es förtelmes volt ízre,

Ultimate - isocool, prostar, annyira erős ízesítés, hogy számomra ihatatlan volt,

Body Attack 100% whey Extreme - profi cuccos

HiTec Whey C6 - profi cuccos

Gaspari MyoFusion, nagyon finom, de puffasztott iszonyatosan

FA Whey egy sza--r volt


Myprtoeint még nem próbáltam, és az MHN-es 100% wheyt sem, de lehetőség lesz kipróbálom.

2013. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a számodra a megoldás az emésztőenzimek amit a 100% whey protein professionalban is megtalálhatsz többek között, olyat keress amibe emésztőenzimek vannak attól tuti,hogy nem lessz gázképződés...tapasztalat :D
2013. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én szétfingom magam a 100% scitec től :-)
2013. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rohad a beled öcsi
2013. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Akkor nekem is rohad :D Az a tapasztalatom, hogy akinek gyors az anyagcseréje, azt az emésztőenzimes fehérjék fingatják. Persze ez sem mindenkire igaz, de az ismerőseim között is szép számmal találok rá példát. Igazából ki kell próbálni őket.
2013. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és információkat!
2013. jún. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!