Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdőnek melyik edzésterv...

Egy kezdőnek melyik edzésterv a legjobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Melyik lenne a megfelelőbb és miért?


2013. máj. 31. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit most írok nem kell megfogadni, ez a személyes tapasztalatom/álláspontom.


Nem értem, hogy miért bonyolítják túl manapság ezeket az edzésterveket. Én anno még rendesen kezdtem el, semmi sajátsúlyos kutyafüle, és még se lett semmi problémám, ízületeim is rendesen bírják azóta is. Ha most kezdenék el kondizni, akkor is így csinálnám, sose követnék olyanokat, mint amit linkeltél.

2013. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
#1 válaszoló kifejtenéd az edzéstervedet.
2013. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy nagyon egyszerű edzéstervem van, mindenki hasonlóképpen csinálja. Adottak az izomcsoportok: Mell, Hát, Has, Váll, Bicepsz, Tricepsz, Comb és Vádli. Ezeket kell több napra szétszedni. Nekem most 4 napos edzéstervem van, hétfő, kedd, csütörtök péntek. Hétfőn: váll, mell. Kedden: hát bicepsz. Szerda: pihenőnap. Csütörtök: tricepsz, has. Péntek: comb, vádli. Sokan egy napra rakják a kar összes izmát, bicepsz tricepsz és alkar. Én egyáltalán nem edzek alkarra, és vannak akik a comb edzést kettészedik, combhajlító és combfeszítő edzésnapra.

Ez az edzésterv amit én most leírtam csak egy példa, ha akarsz hasonlót akkor keresgess a neten, de persze ezt is felhasználhatod. Az lenne a legjobb, ha csinálnál egy sajátot, másoké nem biztos hogy tetszeni fog.

2013. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az erőemelő edzésterv más, abba most ne menjünk bele :)
2013. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Az első nem jön be - mármint a link. A 3. jó, mert az elején fölösleges izolált gyakorlatokat végezni.
2013. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!