Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt, vagy után érdemes...

Edzés előtt, vagy után érdemes inkább enni, és mennyi idővel előtte vagy utána?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Elötte egy órával ne egyél mert kirókázod. Ihatni ihatsz edzés közbe is,de csak pár kortyot,ne ilyen fél litert mert jön ki az is.
2013. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok kösz.
2013. máj. 31. 14:47
 3/5 anonim válasza:
én előtte 1 órával eszek egy közepes adagot, utána pedig egy kicsit nagyobb adagot, amiben figyelek, hogy legyen fehérje, hús vagy tojás, ha más nem, iszok egy nagy bögre tejet/kakaót. nekem bevált
2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy órája valamilyen rántott tengeri halat ettem rizzsel,plusz egy nyers tojást.Edzés után lenyelek még egy nyers tojást,tehát így jó lesz gondolom.
2013. máj. 31. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elfelejteném a nyerst tojást. Nem éri meg kockáztatni a hasmenést meg a szalmonellát. Az ideális az lenne ha protein menne gyors szénhidráttal edzés után(pl. szőlőcukor). Edzés után 1 órán belül pedig egy rendes étkezés.
2013. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!