Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők segítségét szeretné...

Testépítők segítségét szeretném kérni. Milyen dolgokat válogassak össze ajándékba?

Figyelt kérdés

Páromnak lesz. Minden nap gyúr és fehérje turmixot iszik. Sajnos nem tudom milyet. 170 cm és kb 95 kg.

Valami fehérjeszeletre, vitaminokra, apróságokra gondoltam. Kérlek segítsetek. Köszönöm :-)



2013. máj. 30. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hááát...szerintem fehérjét ne vegyél neki, úgyis olyat szed, amilyet ő vélaszt magának. A fehérjeszelet iszonyat drága, szerintem nem éri meg.

Én pl jobban örülnék neki, ha a barátnőm edzés után valami iszonyat finom ebéddel várna otthon...az is lehet fehérjedús...nézz valami különleges menüt, amiben jó sok a husi :))

2013. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a finom ebéd a megoldás, tápkiegek közül nehéz lenne megmondani.
2013. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tap bela ***** válasza:
Én bizony szívesen fogadnék glutamint, creatin. 500g-os kiszerelésben nem megterhelő az ára.
2013. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! :-)

Szóval akkor nem lenne jó ilyen 5-5 darab energiagél, fehérje szelet, még ilyen lúgos vizekre is gondoltam. Nem értek hozzá, őt nyilván nem fogom megkérdezni :-)

A finom kaják azok jók, csak szinte mindig meglepem valami finom különleges kajával :-)

Születésnapja lesz :-)

Vagy vegyek inkább neki kondibérletet? Arra úgy is mindig szükség van, de olyan snassznak gondolom :-) de ugye nem értek hozzá!

2013. máj. 30. 21:59
 5/11 A kérdező kommentje:
A gultamin és a kreatin mikre jó? :-)
2013. máj. 30. 22:00
 6/11 poiu ***** válasza:
A kreatin növeli a teljesítményt. Ha nem szedi, meg fog lepődni. De ha 170/95 kg izom, akkor semmin se fog meglepődni... nincs szer, amit ne használna. Szerintem is a finom vacsora a jó megoldás.
2013. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
finom vacsi ,egy extra szexi fehénemű :D tökéletes ajándék lenne
2013. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ezeket a tápkiegészítős dolgot. Ő tudja, hogy mi kell neki, ezzel csak mellényúlsz és feleslegesen kidobott pénz.

Sokkal jobban fog örülni neked, ha valami izgalmasabbal leped meg.:)

2013. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poiu ***** válasza:
Esetleg előfizetés egy testépítő magazinra?
2013. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Igazatok van, akkor egy vacsi és valami különlegesebb dolog:-)
2013. máj. 31. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!