Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom hogy fogalmazzam...

Nem tudom hogy fogalmazzam meg majd lentebb kifejtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni valamilyen edzést hogy az egész testemet átalakítsam. Konkrétan arra gondolok hogy szeretnék valami olyan edzést ahova nem szükséges vennem a fehérjéket zsírégetőket stb... mert ezekre nincs pénzem csak mert már meguntam azt hogy 17/f éves vagyok 110 kiló és 195 centi magas ami nem a legjobb párosítás én úgy gondolom de nem csak simán lefogyni akarok hanem kiépíteni magamat szóval a súlyomból veszteni nem nagyon akarok hanem csak erősödni mondjuk úgy hogy szálkásítani talán.

Gondolom elég érthetetlenül írtam le ezért bocsánatot kérek :d remélem valaki tud segíteni.



2013. máj. 28. 20:40
 1/3 anonim válasza:

istenem hát azt sportolj, amit szeretsz! Ha kedveled a focit, focizz! Ha a kosarat, akkor kosarazz vagy ússzál!! Ha szeretetből csinálod és sokszor edzel, akkor előbb-utóbb látszódni fog a változás :) csak kitartás kell semmi más. Egyébként a vízilabdás fiúknak elég jó testük van szóval :D

De a magasságodat elnézve egy kosár meccsen hasznod lenne :)

2013. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked szálkásító diéta kell, de eléggé el vagy tévedve:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


Illetve az elején lehet kis izomnövekedés, de ez nem számottevő. Tehát amire te vágysz, hogy izomban maradj 110 kg naturálban az eléggé lehetetlen. Főleg rövid idő alatt. Előbb ad le a zsír nagy részét, majd tömegnövelő étrenddel növelj izomtömeget.

2013. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ilyen diétás étrendet vagy mit tudsz linkelni nekem? mert hát nekem ez a világ teljesen idegen :D
2013. máj. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!