Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek izmosodik már a...

Szerintetek izmosodik már a hátam? (kép)

Figyelt kérdés
Tudom nem valami jó kép de mit gondoltok? Alakulgat már? Köszi a választ!

2013. máj. 20. 14:52
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Gyógytornászként mondom, hogy nagy butaságot csinálsz a hátaddal, mert biztos vagyok benne, hogy fokozod a görbületet. Sajnos tovább erősíted azokat az izmokat,amik már így is elhúzzák egyik irányba a gerincedet.

Csak rontasz a helyzeten. Én inkább ezen az energián és pénzen gyógytornászhoz járnék, hogy nem romoljon az állapot. Nem akarok képet csatolni, amelyen már bordapúpja is van a betegnek...

2013. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Menj el csontkovácshoz és az majd egyenesbe rakja a gerincedet a gyogytornasz csak segít ugy tartani mintha egyenes lenne de nem fogja helyrerakni soha
2013. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Onnan lehet tudni,hogy van "tömeg" egy háton,hogy nem csak a bőr van a csonton, mint a képeken! :DD

Esztek ti eleget???

Na nem g@cizek! KITARTÁS!!! ;)

2013. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok, aki a képet töltötte fel. Tudom, hogy nem éppen az izmoshoz áll közel, de mégis hogyan lehet hátra normálisan edzeni úgy, hogy gerincferdülése van az embernek? Eleve három fő gyakorlat kiesik.
2013. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Olyan szar kedvem lett ezeket olvasva :/ :(
2013. máj. 21. 18:08
 26/32 anonim válasza:

Kizárólag orvos/gyt. végzettségű csontkovácshoz, menj, mert rajtuk kívül mindenféle jöttment lehet csontkovács,aki a tanfolyamot elvégzi, de nincs is anatómiai tudása. Olyan károkat csinálhat ha sokáig hozzá nem értőhöz jársz, hogy már a gyógytornász sem tudja helyrehozni.

Természetesen próbálj ki több fajta szakembert, mert lehet neked épp a csontkovács válik be és nem a gyógytornász.

Akárkihez is mész, jó szakember legyen.

( Üdv, a gyt.)

2013. máj. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Figyelj, erre nincs mit adni. Én kórházba jártam a gerincferdülésemmel. Írtak fel fűzőt, meg voltak kontrollok 4 havonta. Az első fűzőt megcsinálták normálisan, a másik az kicsi volt, szó szerint. Amikor ezt szóvá tettem, megkaptam, hogy itt ő az orvos. Aztán később belátta, hogy tényleg. Amúgy is, mindig összeveszik a másik főorvossal, hogy kinek van igaza...Kontárok, és az ember egészségével játszanak. Ha ezért fizetnem is kellett volna, a sz*rt is kivertem volna belőlük.


És látod, hivatalos helyen főorvos. Beszélgettünk sokat a gyakorlatokról eleinte, hogy melyeket kellene hanyagolnom, mert régebben még össze-vissza edzettem. Fél évig mondtam neki, hogy a fekve-nyomás NEM terhelheti olyan mértékben a gerincet, mint teszem azt egy felhúzás, aztán végül már azt mondta, hogy igen-igen persze, ez így van -.-"

2013. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :/
2013. máj. 22. 15:20
 29/32 anonim válasza:
attól, hogy valakit főorvosnak hívnak, még nem egyenlő azzal, hogy jó szakember is, főleg a magyar egészségügyben, nem kell itt sok jóra számítani
2013. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Sajnos :/
2013. máj. 28. 15:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!