Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek az nagy baj hogy...

Szerintetek az nagy baj hogy 20 évesen kezdtem el súlyzózni?

Figyelt kérdés
most leszek 21 sokat erősödtem, ezt onnan tudom hogyha fizikai munkát végzek pl favágás akkor nincs izomlázam, régen viszont egy kis munkától rögtön izomlázam lett, a gond csak az h külsőre nem sokat változtam nem nagyon fejlődtem, lehetséges hogy azért mert későn kezdtem el gyúrni vagy ennek semmi köze hozzá? esetleg még időre van szükségem? vagy lehet h én lassabban fejlődök izomban mint más a genetika miatt? mi lehet ennek az oka?

2013. máj. 20. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el ezt az e-könyvet, ha utána is van kérdésed, akkor tedd fel...

2013. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, bármikor kezdheted. Nem jó az étrended, azért nem fejlődsz.
2013. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de erősödtem az h lehet ha nem jó az étrend?
2013. máj. 20. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű nem viszel be annyi fehérjét,zsírt,szénhidrátot mint amennyi kell a fejlődésedhez.Férfiaknál kb 2000kcal és ezalatt fogyás van(persze mozgás/edzés mellett).Ha tömeget szeretnél növelni (izomtömeget) akkor ennél jóval többet kell fogyasztanod.De amúgy sárgakapszulát olvasd el.
2013. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig erősödsz sz@r étrenddel is, de látványos izmosodás nem lesz jó étrend nélkül.
2013. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!