Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemrég kezdtem el sulyzózni,...

Nemrég kezdtem el sulyzózni, hogy akadályozzam meg a striák kialakulását?

Figyelt kérdés
Olyan 2hete kezdtem el a sulyzózást. otthon.de majdnem mindent tudok csinálni. jól felvagyunk szerelve.Egyik társam aztmondta h nemsokára megszakadozik a bőröm.:S jobban látszódnak az erek a vállam és mellem között és elvileg ez valami elöjele.Lekéne állnom vagy van valami módszer hogy nelegyen striás? ( nemhasználok semmi szert, csak sulyzózom)
2011. máj. 30. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem koxolsz akkor nemfogsz akkorát nőni hirtelen, hogy szétszakadjon a bőröd
2011. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj pár hét alatt nm fog előjönni :D én már fél éve súlyzós edzést csinálok, de semmi ilyesmi(vagyis a hátamon van, de az már évek óta)
2011. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mark86


Kérdés (2010. 03. 9.)

Hello!

Sajnos sok repedezés található rajtam (de szinte csak a váll körül) Valószínű, hogy a tárogatás miatt, illetve a bicepszemen is van pár repedés.


Kérdésem:

Hogyan lehetne eltüntetni?

Mondták, hogy ez segít, de inkább megelőzésre jó, nem kezelésre. Csak halványodni fog. Akkor életem végéig megmarad? :-(


Van olyan fontos az E vitamin, mint a C vitamin?


Válasz (2010. 11. 9.)

Megmarad. Krémezés, szoli segíthet valamelyest. Illetve, talán Szász Máté kolléga nme sértődik meg ha bemásolom ide az ő receptjét:

"Patikában végy egy tégely CREMOR AQUOSA SINE AETHEROLUM CITRIT

és egy kisebb tégely VASELIN CHOLESTERINUMOT.


ezeket keverd össze úgy, hogy kb 4 rész cremor aquosa és egy rész vaselin.

egy bő evőkanálnyi keverékhez tegyél 1000mg C vitamint (egy kapszulát kell szétnyitni), és egy 50mg-os Co-Q10 -et is bele kellene nyomnod a krémbe.

továbbá vegyél egy Aloe Vera gélt vagy dzsúzt, és keverj a krémbe kb egy evőkanálnyit ebből is.

kapsz egy sajátos állagú pépet. ezzel kellene bekenned naponta 1-2 alkalommal a bőrödet. nem fogja azonnal elmulasztani a repedéseket, de legalább némileg mérsékli a további repedést. idővel, amikor lelassul a növekedésed, a repedések is eltnnek.

a krémet a legjobb minden nap frissen keverni az aloe miatt."

tehát+e vitamin segíthet de nem nagyon lehet tenni ellene!

2011. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat. +++++
2011. jún. 1. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!