Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az úgy működik, hogy először...

Az úgy működik, hogy először futok 5km-t aztán edzek?

Figyelt kérdés
Le szeretnék dobni pár kilót de izmosodni is. Úgy szoktam csinálni ,hogy először futok 5km-t aztán edzek mellre hátra bicepsz váll ( egy napon csak 2 csoportra). pl futok 5 km-t aztán edzek mellre meg hátra.

2013. máj. 18. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

tricepsz és a has kimaradt...

mondjuk a lábat megértem h nem írtad, h edzed, mert a futás is elég megterhelő...

de mindjárt fogják azt is írni h a lábedzés is kell!

2013. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kell lábedzés is, és előbb a súlyzós edzés és csak utána fuss. Mert a futásnál kiüríted az izomzatodból a hasznos tápanyagokat, utána már sok értelme nincs edzeni szerintem.

Amúgy fogyni és izmosodni egyszerre nem fogsz tudni, mindkettő mellé más táplálkozás kell, a fogyáshoz szálkásító diéta ami némi izomveszteséggel is jár, az izomtömeg növeléshez pedig tömegnövelő diéta.

És igen, kell a lábedzés is:)

2013. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!