Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Töltő először beszorult, most...

Öhhhhhhhh kérdése:

Töltő először beszorult, most meg nem működik. ötlet? (infó lent)

Figyelt kérdés

asus k53sc típusú laptopom van, és eddig semmi baj nem volt vele. ma pedig hirtelen nem tudtam kihúzni belőle a töltő csatlakozóját, és forgatni sem lehetett, pedig az alapjáraton forgatható. miután kikapcsoltuk, lehűlt, stb, kis szenvedés után (számtechszaki nagypapa tanácsára) ki tudtam húzni, de ha visszadugom, erősen bent kell tartani, hogy érzékelje a gép, tehát nem tudom tölteni sem. már írtam online szervízbe, de gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek ötlete, hogy mégis mi a franc történt a töltővel. ha jól láttam, a tű nem görbült el a gépben, meg semmi furcsa nem látszik rajta, de hát én ehhez nem sokat értek :'D

szóval valaki, ötlet, javaslat, esetleg történt már hasonló veletek?



2012. dec. 8. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
feltephetted az alaplaprol a csatlakozot,ezert kel erosen nyomni.nekem telefon jart igy.mert vacak smt csatit tesznek ra.ujra kell forrasztani.
2012. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!