Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet az hogy amikor...

Hogy lehet az hogy amikor csak tudok gyúrok mégis alig fejlődök valahová?

Figyelt kérdés
néha kimarad egy két nap de sokan azt mondják h az még jó is mert legalább regenerálodik a szervezet. na most étrendet összeállitani nem tudok mindig azt eszem ami éppen itthon van szval hiába állitanák össze bármilyen étrendet is csak azt tudom megenni amit éppen itthon főznek, na most ti mit javasolnátok?

2013. máj. 3. 10:59
 1/7 anonim válasza:
Van egy pár ilyen srác ismerősöm. Sajnos ugyanezzel a problémával küzdenek. Mivel lány vagyok,ezért nem vagyok annyira otthon a gyúrás terén,viszont ez valahol genetika...Az étrend baromi sokat számít amúgy!! Egyél sok fehérjét!! (pl: tojás,tej,stb..) Vannak ilyen porok is! nem a durva cox-ra gondolok,hanem az étrend kiegészítősre. Amúgy lehet csak idő kell az eredményhez!! Jah és ha nagyon látványos eredményt akarsz akkor mindennap kéne. És mindig hasonló,megszokott gyakorlatot. ez csak egy vélemény :)))
2013. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

Például az étrendedet nem ismerjük, és levesekből és egyéb ilyen kajákból nemigazán tudsz elegendő tápanyagmennyiséget nyerni, sokszor egy átlag ember tápanyagszükségletét sem elégíti ki, nemhogy egy sportolóét.

Lehet az edzéseddel is probléma, mert az a "na gyúrjunk egy kicsit oszt kész" nem jó, figyelni kell rengeteg mindenre, pl. hogy az izmok minnél jobban stimulálódjanak, csúcsösszehúzódásokra, negatív szakasz lassabb legyen, ne rángatózzon és ne dobálja valaki a súlyt, segédizmok szerepe minnél kevesebb legyen, stb stb.

Lehet helytelen életmód is, sok alkohol, egyéb tudatmódosító szer használata, nem megfelelő alvás mennyiség, stressz.

Heti hányszor edzel?

2013. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, az ilyen étrendkiegészitőkel csak annyi a baj ha leállok a szedésükel akkor visszaesek olyan leszek mint amilyen eredetileg is voltam legalább is én ezt hallottam, de amugy nagyon hasznos dolgokat irtál köszi h válaszoltál!
2013. máj. 3. 11:28
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én edzek mindennap néha ha nem érek rá kimarad 1-2 nap amugy köszi a választ
2013. máj. 3. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy téveszme, az étrendkiegészítők nem csodaporok, hanem természetes forrású, koncentrált minőségi tápanyagok.:) Olyan mintha tejet innál, lényegében a tejsavófehérje is tejtermékből van, csak a haszontalan tejcukrot és egyéb cuccokat kiszűrik belőle.

Ha abbahagyod az étrendkiegészítők fogyasztását és visszaesel, akkor az azért van mert nem pótolod szilárd tápanyagból azt a tápanyagmennyiséget amit eddig turmix formájában vittél be.

Mindennapi edzés nem jó, heti 3, max 4 edzés a jó, hagyni kell magad regenerálódni, ugyanis az izom nem kondi közben nő, hanem regenerálódáskor.

Ha nem hagysz elég időt a regenerálódásra, pihenésre, akkor könnyen túledzettséghez vezethet, ami elég kellemetlen.

2013. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gond mindösszesen az, hogy tökéletesen rosszul csinálod.

A következő pár napban edzés helyett inkább olvass, megéri.

Sárga kapszula, alapismeretek, netán az én írásaim: [link]

2013. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 superbass18 válasza:

Hogy fejlődjél ahhoz sokkat kell enni. De ha jobban ki akarsz nézzni költeni is kell rá én már tudom :D

Először tudd hogyan kell húzni a súlyt és uttána cuccolj és nyugi fejlődni fogól Mondok egy pár Tömegnövelőt : hyper mass 5000, Volu mass 35, Mass up. jah és Creatin enyii :D

2014. júl. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!