Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » GHRP peptid hasznos?

GHRP peptid hasznos?

Figyelt kérdés
Mennyi szín izmot hoz ha natúrba szeretnék készülni és ghrp peptid- kúrát csinálnék? hasznos?

2013. ápr. 27. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Agyrákhoz pont hasznos. Elég sok daganatos megbetegedést hoztak vele hírbe. Nem ismertek még a hatásai-mellékhatásai. Még profi dílerek is tartózkodnak tőle. Ne kockáztass.
2013. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, az egyik legveszélyesebb cucc, még a versenyzők is félnek tőle! A hagyományos anabolikus cuccok sokkal biztonságosabbak, pedig azok sem gyerekjátékok...
2013. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kissbazsa ***** válasza:

Amire te gondolsz az a szintetikus novekedesi hormon lehet, bar a versenyzok kozul azt is sokan hasznaljak akarmilyen veszelyes. A GHRP-6 azert kezd terjedni mert ua hatast sokkal olcsobban lehet vele elerni. A szer a SAJAT novekedesi hormontermelest fokozza eleg nagymertekben (ezert is jo a szintetikus novi utan levezetesnek, ua a elobbi elnyomja a sajat termelest). Atlagban nagyjabol 5 kilo koruli sulygyarapodast hoz egy kilenc hetes kura. Fokozza az etvagyat. Erdekes, hogy a tobblet kaloria ellenere is javul a testkompozicio (csokken a testzsir es no a sovany izomtomeg). Nem dramai mertekben de eleg hatarozottan.


Teny az is, hogy a mellekhatasai nem ismeretesek egyenlore. Konnyen ugy jarhatunk vele mint a hatvanas-hetvenes evek testepitoi a szteroidokkal, akik nyaklo nelkul szedtek a valos veszelyek ismerete nelkul.


Most olvastam egy erdekes tanulmanyt, amely a tudorakos sejtek visszaszorulasarol ertekezett GHRP analogok hatasara. Isten orizz hogy hiu remenyeket keltsek barkiben ezzel csak erdekessegkeppen emlitettem meg. Ettol meg lehet hogy veszelyes.


En kiprobaltam. Szerintem jo. Nekem 5 kilo izmot hozott es jelentos eronovekedest. Sajat tapasztalat hogy kilenc het multan erdemes pihenot tartani, mert ekkor mar nem hat a szer (akkor meg minek). Szinten sajat tapasztalat, hogy eleinte brutalis bedurranast okoz edzesen.


Dontse el mindenki hogy ezek alapjan hozzanyul-e vagy sem.

2013. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!