Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "strand izmok 30 nap alatt"?

"strand izmok 30 nap alatt"?

Figyelt kérdés

ez áll a men's health címlapján, le tudná írni nekem valaki mit tartalmaz a cikk? egy hozzáértő elmondaná a véleményét erről?

strand izom alatt mire gondolnak? nem tudom miket állítanak (mível nem tudtam elolvasni) de vajon igaz?



2013. ápr. 18. 15:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én sem bízom meg bennük :DD
2013. ápr. 18. 16:48
 12/18 anonim ***** válasza:

Ember, ne tegyünk már ilyen éles határt a testépítők és a többi sportoló közé. Ha valaki jól akar kinézni, akkor súly ellenében kell munkát végeznie és lepucolni magáról a zsírt, mindezt egészséges étrend és normális életvitel mellett, ennyi. A testépítés van a legjobban erre kihegyezve, de ezen felül kb. mindegy, hogy mit edzünk, ha normális az edzés, akkor-fajtájától függően-izmosodni és/vagy fogyni fogunk tőle valamilyen mértékben. Szóval az, hogy ez vagy az csak a testépítőknek vagy akárkinek szól, sokszor érvénytelen állítás. Minden sportoló megszívlelheti a táplálkozással, életvitellel kapcsolatos infókat, ahogyan közösen el is vetheti az újkeletű pénzhajhász hazug baromságokat.

A nőket a fogyással minket pedig az izmosodással etetnek, és hajlamosak elfelejteni, hogy ezekre már régóta megvan az a maroknyi jól bevált módszer, aminek az igazán jól kinéző emberek köszönhetik a sikerüket. Csak hát a munka büdös, az emberiség nagy része kevesebb befektetéssel akar többet kihozni mindenből, valakik pedig szeretnek ezen a tulajdonságunkon jót keresni. Ne állj be azok sorába akiket a vakítással megfejnek!

2013. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Ember, ne tegyünk már ilyen éles határt a testépítők és a többi sportoló közé."


ki tett,"ember"??

2013. ápr. 21. 19:43
 14/18 A kérdező kommentje:

"Ne állj be azok sorába akiket a vakítással megfejnek!"

mint már írtam csak a valóságalapját kerestem :))

2013. ápr. 21. 19:44
 15/18 anonim ***** válasza:

Arra értettem, amikor azt írtad, hogy "gyurma" meg hogy valami csak a testépítőkre vonatkozik. Úgy éreztem, mintha valami outcastnak tartanád őket :) Nem kell ám azt hinni, hogy ők bármit is olyan nagyon nagyon különlegesen csinálnának. Szigorú szabályok szerint edzenek és tartják az étrendet, amit bárki képes követni, ha akarja, mert nem egy nagy ördöngösség. Éppen ezért sok más sportág űzőivel átfedések vannak az ő életmódjukban is. Szóval az, hogy most kit hívunk testépítőnek, sokszor relatív lehet, ha pl. hobbiszinten edző emberről van szó. Lehet, hogy nem hivatásos, és nem is tarja magát "testépítőnek", de eljár a kondiba és egészségesen kajál hogy jól nézzen ki, akkor nem testet épít ő is? Vagy az a boxoló, aki súlynövekedést akar elérni? Éppen ezért ugyanúgy vonatkozhat mindannyijukra valami, ami a testépítéssel kapcsolatos.

Kicsit belegabalyodtam, de érted, mire akarok kilyukadni?

2013. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

azért használtam a gyurma szót,

továbbá azt sem tartom valószínűnek hogy a cikkben az van leírva hogy hogyan legyél izmos sakkozással/golffal/focizással/horgászattal stb

2013. ápr. 22. 15:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Ok igazad van, egy kicsit félreértettelek. Viszont ilyen rövid idő alatt nem sikerülhet akármilyen rendes edzéssel sem megizmosodni, tehát továbbra is etetőanyag szaga van a cikknek.
2013. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
szerintem is lehetetlen 30 nap alatt, főleg aki tisztán és koksz nélkül akar izmosodni, és annak nehéz, akinek gyors az anyagcseréje mint például nekem, és edzés után sokat kell ennie hogy fejlődjön, amúgy meg tényleg képtelenség ilyen rövididő alatt, és nem csak nyáron kellene edzeni, csak ugye sokan azért kezdik ilyenkor, mert jön a strand és ilyenkor a strand tele van jobbnál jobb nőkkel, és így akarnak megfelelni nekik meg becsajozni tetszeni nekik stb, szóval 30 alatt nem lehet, felejsd el
2014. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!