Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatot tudtok...

Zugedneb kérdése:

Milyen gyakorlatot tudtok hasra? Kockahasra gondolok már 4 van és sietnem kéne azzal a 2-vel

Figyelt kérdés
Már megvan 4 kocka(a fölső 4) de még 2 kéne de nem akarnak kijönni...azért lenne sűrgős mert fogadtam egy csajjal hogy 1hónap alatt lesz 6kockám a nyeremény egy csók és elég fullos a csaj

2013. márc. 21. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

egy csók bakker?

ne legyél már amatőr.

felhívod magadhoz megmutatni a 6 kockát,és a bél helyett a dákód mutasd be neki.

2013. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hasprés súllyal, lábemelés súllyal valamint ne egyél lisztet hogy az aljáról lemenjen a felesleg
2013. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mármint zsírt és CH-t ne egyél, és semmit, aminek magas a glikémiás indexe, különösen délután.
2013. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a lisztben lévő glutén megköti a vizet ott a hasnál
2013. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti: ne egyen CH-t??? Kicsit nehéz lenne úgy edzeni és egyáltalán egy idő után menni, hogy nincsenek megtöltve a glikogén raktárak. Csak este nem szabad enni semmilyen CH-t, reggel lassú CH-t kell (zabpehely), és ebédre is jó rizs meg csirkehús, a csirkehús miatt a rizs lassabban szívódik fel. Inkább a telített zsírsavakat kell kerülni (állati zsírok), a telített zsírok kellenek, és nem hizlalnak, sőt, segítenek a zsíroxidációban (telítetlen zsírsavak: omega3, lenmagolaj, halolaj, tökmagolaj). A telített zsírokat nem csak azért kell kerülni, mert tuti hogy zsír lesz belőle, hanem azért is, mert a ch-t is a zsírraktárba irányítja, elvonva így az izomtól...
2013. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

telített zsírból nem lesz tutira zsir.

ch nem esszenciális. zsirból is meglehet a glikogén.

2013. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor mi lesz a zsírból?? a ch fedezi rendesen a glikogén raktárakat, nem véletlenül kell edzés után dextrózt enni és nem csülköt
2013. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a zsírból energia lesz majd ha azt nem hasznaélod el abbol lesz zsir
2013. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Egyébként persze, hogy kell ch csak azért írtam, mert tudom, hogy amúgy sem hagyta volna el teljesen a kérdező. És azt is tudtam, hogy délután nem-igen szabad fogyasztani, oda is írtam ha nem tűnt volna fel...de semmi rosszindulat na csak így jött ki :)
2013. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És ha már itt tartunk, nem csak a ch-ból képes a szervezet energiát nyerni, végülis ezen alapszik a zsírégatés. És azért kell mellőzni, mert elsősorban a szervezet a cukrokat, ch-kat használja fel energiaforrásként, és végső esetben a zsírokat.
2013. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!