Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő kérdés (ek)?

Testépítő kérdés (ek)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy kicsit több mint fél éve edzek, (mint utólag kiderült az Alapísmereteket és a Sárga kapszulát átolvasva) rosszul. Eddig csak a fehérjebevitelemre figyeltem, fejlődés elég gyatra volt. (az eddigi fejlődés mértéke gyakorlatilag közelít a nullához) Rögtön osztott edzéstervvel kezdtem.

Most viszont szeretnék tényleg normálisan belefogni. Étrend rendben lenne 2×testömegkg fehérje, 4×testtömegkg ch. Heti három edzés: kedd hát-váll, szerda láb, szombat mell kar. Három kérdésem lenne?

1. Szerintetek nagyon elrontottam a kezdeti fejlődést azzal a fél évvel?

2. Milyen testalkatnak tippeltek? (endo-,mezo-,ektomorf anyámék szerint vékony vagyok 170/60 18 éves) kép: [link]

3. Szerintetek mennyit lehet kihozni ebből az alakból? (tudom sokminden szükséges hozzá f@sz@ étrend stb de körül belül kérdezem)

Bocs ha hosszú lett. Előre is köszönöm a türelmet és a válaszokat



2013. márc. 17. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fél évig rosszul csináltad a dolgokat, márpedig ezek szerint igen, akkor ha most rendbe teszed az edzést, étrended, meg fog indulni a fejlődés, az a fél év nem számít.


Szerintem ektomorf vagy, a kép, és adatok alapján.


Nem lehet ezt előre megmondani, tényleg sok mindentől függ, étrend, edzés, pihenés, genetika, stb.

De a rúd mindenkinek áll, bármilyen testből ki lehet hozni egy jó, sportos fizikumot.

2013. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Elrontottad, most elindulsz a jó irányba és oké.

2. Testalkat így elég nehéz, szerintem kevert.

3. Ezt így nem lehet megmondani, hosszú évek alatt mindenből ki lehet hozni olyat amit megnéznek az emberek.

2013. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ektomorf-ra tippelek, de nem vagy sovány, nem rossz forma, csak a mellednek meg a hasadnak kicsit jobban csessz oda!

Olyan nincs hogy ebben a sportágban valamit nagyon elrontasz, hogyha nincs semmilyen sérülésed, akkor nem lehet baj. És ki lehet hozni ebből egy viszonylag izmos testalkatot, szerintem már most sok ember megirigyelné, de versenyformára ne számíts.

2013. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ha ekto lennék akkor kicsit majd emelnem kell a ch-n de majd meglátjuk.
2013. márc. 17. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem is inkább ekto vagy, eléggé vékony :) de ne aggódj, túl leszel rajta :P
2013. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát olyan hamar nem hiszem:D egyáltalán nem zsírt akarok felszedni:D
2013. márc. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!