Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzést csináljak és...

Milyen edzést csináljak és hogyan, hogy hasonlóan jól ki legyek gyúrva?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=poV3gfxuZH8 --- a testalkatom nagyon hasonlít a srácéra,annyi különbséggel,hogy ő azért izmosabb,meg szálkásabb kicsit.

Köszi előre is!



2013. febr. 23. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Az én testalkatom pedig nagyon hasonlít ronnie coleman-ra annyi különbséggel, hogy ő kicsit négerebb, meg izmosabb, sőt lehet szálkásabb is.


De az 1 millió dolláros kérdésre a válasz. Ha így nézel ki kb, akkor csináld azt, amit eddig edzettél, mert jó úton jársz...

2013. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen kitüremkedő hátizmom sose lesz pl.
2013. febr. 23. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
a 20 éves zsigám is nagyon hasonlít egy ferrarira, csak kicsit lassabb...
2013. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Vagy a videón látott saját testsúlyos edzéseket vagy súlyzós edzést. És nem ártana egy jó étrend is, mert anélkül nem lesz izom.
2013. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
33 éves vagyok. Kb 15 éves kondizós múltam van. Ahhoz, hogy ilyen tested legyen: 70 %-ban genetika kell és 30 %-ban gyúrás és jó kajálás. Genetikán nem változtathatsz ugyebár! Először is soha ne mond, hogy soha nem lesz olyan hasizmom!!! De lesz, még jobb lesz, csak akarni kell és kitartónak maradni. Ne akarj gyors eredményeket, csak annyit, amennyit holnap felül tudsz múlni! A konkrét program évek alatt és sok-sok tapasztalattal alakul ki. Én mindig próbálok újat tanulni és akarni. Szerintem nagyon tudományos és komplex program a P90X - keress rá a neten és nézd meg az eredményeket! Tényleg nem reklámnak mondom, de nekem nagyon bejött. 90 napig csináltam és sokat változtam. Próbáld ki te is és gyűjts tapasztalatokat a profiktól. Izmosít, erősít, nyújt stb. szóval nagyon komplex és király program! SOK SIKERT ÉS SOHA NE ADD FEL!!!
2013. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!:D
2013. febr. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!