Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha egy férfi úgy...

Miért jó az, ha egy férfi úgy ki van gyúrva, hogy már futni se bír, meg olyan mint egy robot?

Figyelt kérdés
Pl.: Coleman, Cutler stb... Egyébként én is gyúrok(2 éve), én 180 kg vagyok, 80 cm, leszálkásítva. És én úgy érzem ennél nem akarok nagyobb izomtömeget. Futok is mellette, hogy ne legyek között. Amúgy csak fehérjét szedek meg glutamint, és igyekszem fehérje dúsan enni.
2013. jan. 7. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először olvasva 180kg?? mi van, gondolom felcserélted. Nem tudom miért jó,valamennyire kisebbségi komplexus, gondolj bele ő bemegy valahova rá figyelnek azért az emberek. Futni meg nem akar sehova.
2013. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
100%

pl mert ők meg nyerték nem is egyszer a mr o-t és és első helyezett több mint 30 millió forintnyi dollárt kap,plusz kisebb versenyek meg a sok fotózás stb.

kur va jól megélnek,pl phet heath mikor még csak 1x O volt már akkor olyan háza volt mint egy nagy palota meg bentley continental gt autója volt.

2013. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Takumi ***** válasza:
100%

VAn Bentley vagy Viper a garázsban hova fusson?:D Viccet félretéve

http://www.youtube.com/watch?v=Z1-ygiI6_3M


Persze nem fognak maratont lefutni.

2013. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem jó semmire, csak egyesek nagyon utálnak futni. Amúgy az a 180kg ugye csak elírás, és 108 akart lenni?
2013. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek nekik olyan kinézettel futni? Fusson az, aki keresztbe tett nekik:) Egyébként a testépítők kis része nő olyan nagyra:D Nekem egy ismerősöm 5 éve edz elég jól néz ki, de mégis lesprintel foci közbe bárkit.
2013. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ez egy ilyen pálya. ez az életcéljuk. megkérdezhetnéd, hogy a maraton futót nem zavarja, hogy csak 50 kilo? elfujja a szél.

Mindenkit más érdekel, miért feleljen meg neked mindenki.

2013. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hülye emberek tévhite, hogy azért csinálják mert így megnézik őket. Egy golfozó, úszó, focista... azért csinálja hogy megnézzék? Ez egy ilyen sport, itt a külsőn látszik hogy csinál valamit. A legtöbben magukért csinálják, akik másokért főleg 20 év alattiak és nem versenyeznek, hanem a facebookon pózolnak!
2013. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a top testépítőknek van akkora fizikumuk, hogy pl. futás nehézkes legyen. Naturalban eleve lehetetlen, de még koksszal sem egyszerű ekkorára nőni.
2013. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Miért jó az..."



Ki mondta hogy jó?

2013. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hupsz bocsi! 80 kg vagyok xDD! Be is b*szna, ha 180 kg lennék! xDD
2013. jan. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!